ПРИБИРАННЯ ДОВКІЛЛЯ

..днями своїми силами провели прибирання довкілля, поруч власного будинку і по вулиці що поруч, зібрали силенну купу папірців і різних пакуночків, трохи пляшок і використаних шприців, звичайно нагребли опалого листя і посохлої трави на окремі купки. Також прибрали поруч паркану знайомих-дачників, котрі рідко бувають тут, але прибирати треба. Провели власний “челендж” з прибирання: щось спалили одразу (каїмось!), а щось ще очікує уваги комунгоспу, котрий попереджений про наявність зібраних для них купок сміття. Було також підрізано трохи гілок і стовбурів (те що лишили інші недопиляним), все було прибрано що змогли ..

..цікавий приклад: на щойноприбраній від сміття території тротуару ходять байдужі люди, кожен у своїх справах, але окремі знайомі впізнавши нас і зрозумівши чим ми зайняті, почали пропонувати свою допомогу. Приємно!

..щорічні заходи “прибери навколо двору” є традиційним і виконується за покликом в душі, без зайвого нагадування, а на великі загали (суботник, толока, тощо) збирались вже централізовано координуючись. Було таке: толока. прибирання селища Борова!, прибирання берегу, прибирання русла, прибирання лісу, прибирання у садку. 8.04.2015, Білки. Сад. Прибирання 2, ..прибирання на 8-березня-Залізнична, ..чергове прибирання., прибирання на ставку Центральний, прибирання берега, ПРИБИРАННЯ ГАЮ!, суботник на Білках 14.04.2018 і тд.

..ще приклад: підлітки придбали якісь “снеки” (чіпси чи подібне) у найближчому магазинчику, споживали їх і стояли на розі вулиць, чим привернули до себе увагу (що робитеме з порожнім пакунком?), вони пройшли недалеко, доїли і згорнувши порожній пакет …кинули його долі! Як очікуванно! Мусили привернути їх увагу до щойнокинутого сміття просто бібікнувши з авто і вказати на проблему, і о диво, він одразу все зрозумів і повернувся та все прибрав! Тобто, розуміє..


..фото як приклад

..на Білках, поруч станціїі школи, є клаптик захаращений сміттям – його створили перехожі, споживаючи начиння і викидуючи обгортку або пакунок просто під ноги. І покладений свіжий асфальт та гарна мощена тротуарна доріжка не додала панам розуміння і сил донести свій “скарб” до смітника. Там є. Поруч магазинчиків.

..на тих самих Білках нещодавно був інциндент з впалим на маршрутку стовбуром дерева, а ще там скільки стоїть потенційних “падальників”? Треба підчистити їх і запобігти посильно подібним ситуаціям. БСР повідомила про замовлену на цю роботу автовишку, щоб дістатись гілок, котрі потрібно прибрати. Очікуємо на злогоджену роботу комунгоспу і небайдужих мешканців.

  микрокредит

Comments are closed.