прибирання берега

..10.03.2014 на березі річки Стугна, на ставку “Комбінат”, зусиллями мешканців селища було прибрано засмічену територію. Відпочиваючі іноді заносять з собою предмети, що згодом ними викидуються, і стають частиною середовища, а точніше – сміттям.

..пляшки, як скляні так і пластикові, пакети та обгортки, рештки пластикового “одноразового” посуду, банки алюмінієві з під напоїв та кришки, бите скло та “розочки” з пляшок – все це зараз видно з під палої минулорічної трави. Особливо варто виділити наявність серед цього “скарбу”, на теренах нашої природи, безліч використаних шприців з рештками крові, що вказує на можливе використання їх наркоманами. Про розкидані використані презервативи, просто неба на траві, навіть говорити не хочеться…

..у воді біля берега, а також у каналі після греблі, накидано безліч пляшок. Якісь потонули, а якісь ще ні.. Так само й шприци тирчать з сухої трави..

..висновок: купатись чи ловити рибу, прогулюватись босоніж чи безпечно відпочивати, тепер тут вже неможливо. Прибирання лише на короткий термін трохи освіжить територію, бо далі в камиші “дбайливі господарі” вже давно створили стихійні смітники. Багаторічні…

..про волонтерів: ідея прибирання виникла на форумі, ті хто хотів – прийшли, а навіть долучились ті, хто випадково був на прогулянці, і їм заклики робити було зайвим. На фото є прибиральники..

..про долю смттєвих пакетів: назбирали понад 15 пакетів, домовились з комунгоспом про їх вивіз на звалище, єдине що зробили додатково, це підвезли їх до “вакантних” мусорних баків біля залізниці.

..можливо цей захід не перший, з прибирання, і мабуть будуть продовження. Тож можливо згодом..

..решта фото..
взять деньги в долг на карту

Comments are closed.