Поповнення української армії

Поповнення української армії бійцями з Фастівщини
Опубліковано: П’ятниця, 06 березня 2015, 10:20 Перегляди: 21

Про взаємодію Фастівського військового комісаріату та сільських і селищних рад щодо оповіщення громадян ­ра­йону про мобілізацію військовослужбовців йшлося 2 березня на апаратній нараді у голови Фастівської РДА Євгенія Липовченка. На ній військовий комісар Фастів­ського об’єднаного міського військкомату Сергій Міщенко доповів, що 1 березня в Україні розпочався другий етап четвертої черги мобілізації населення. Він наголосив, що протягом четвертої хвилі мобілізації було призвано з числа мешканців Фастова і Фастівського району 135 осіб (з яких 16 офіцерів), а також 5 одиниць автомобільної техніки. Окрім цього, 1 березня до Полтавського навчального підрозділу було відправлено 16 спеціалістів зв’язку.

Підкресливши, що мобілізація у Фастівському районі йде за планом, Сергій Міщенко подякував головам сільських і селищних рад за сприяння в оповіщенні громадян про ­мобілізацію. Спільна чітка робота, додав він, дала можливість Фастову та Фастівському району зайняти третє місце у Київській області за рівнем організації четвертої хвилі мобілізації. За словами військового комісара, призов рядових і сержантів склав сто тридцять п’ять відсотків, а офіцерів – вісімдесят дев’ять відсотків.

Сергій Міщенко також повідомив, що з 2 березня почала працювати призовна медична комісія. Весняний призов буде проведений у квітні-травні цього року. Голова райдерж­адміністрації Євгеній Липовченко звернувся до голів сільських і селищних рад з проханням всіляко сприяти на місцях працівникам військкомату у питаннях оповіщення населення району про мобілізацію військовозобов’язаних.

Зоя ЗІНОВ’ЄВА

link займы онлайн без залога

Comments are closed.