пишуть про актив..

..в районній газеті “ПЕРЕМОГА”, за N6 від 5 лютого 2015 року, було надруковано в розділі “захисникам вітчизни” про діяльність громадського активу селища Борова, точніше про один з епізодів з двигуном на Т-150. Приємна “дрібничка”..

Громадський актив Борової – це справді надійно!
Опубліковано: Субота, 07 лютого 2015, 09:26 Перегляди: 61
У цьому вкотре переконалися наші військовослужбовці, які захищають територіальну цілісність України у східних її областях.

Ще не підсохла й друкарська фарба на примірниках газети “Перемога” від 29 січня з оголошенням про пошук двигуна для “атовського” трактора Т-150, як 30 січня на сайті селища Борова вже було оприлюднено відеозвіт “Т-150. Обкатка…”. Така оперативність борівчан-патріотів викликала захоплення і, повірте, – відчуття “надійного чоловічого плеча”!

Спитаєте, хто ці борівчани-патріоти? Це – організація “Громадський актив селища ­Борова”, який, немов магніт, притягує та об’єд­нує волонтерів, підприємців, креативних людей різного віку, різних професій та вподобань, а головне – однодумців, патріотів, людей справи, котрі слів на вітер не кидають.

Як приклад – миттєва реакція на запит військових. Чоловіки, щойно почувши про прохання земляків із зони АТО доправити туди двигун для трактора, знайденого ними дуже пошкодженим у селі Гранітне під Волно­вахою, відразу ж дружно взялися до справи. Центром роботи стала майстерня борівського підприємця Сергія Голені, де, вирішивши робочі “моменти” (оплата запчастин за виставленими рахунками, виконання поточних замовлень), майстри приступили до відновлення двигуна для трактора-копача траншей.

А де ж, власне, борівські активісти знай­шли сам двигун? Вони оперативно сконтактували з партнерами-ремонтниками із селища Попільня сусідньої Житомирської області і відразу ж проблему було знято: бо у попільнян і потрібний двигун знайшовся, і бажання в короткий термін протестувати його на спеціальному стенді. Борівчани були свідками тестового запуску і прогону двигуна в різних режимах, отож констатували – працює! А в Боровій власник ремонтної майстерні Сергій Голеня з-поміж усіх замовлень на чільне місце поставив ремонт цього двигуна.

Коли цей номер газети готувався до друку, подарунок від борівчан – придбаний і відремонтований двигун – відправився до місця ­призначення – у село Гранітне. Сердечне ­спасибі і членам “Громадського активу селища Борова”, і власникові борівського сайту ­Андрію Гладченку, і майстрам з Попільні, і борівським майстрам та підприємцеві Сергію ­Голені. Ви всі довели, що спільними зусиллями можна зробити оперативно, якісно і надійно навіть те, що спочатку здавалося непідйомним.

Ольга Дейнега (з використанням матеріалів сайту borova.org) микрозайм

Comments are closed.