підозрілий тіпочок..

..30.04.2016 о 13-й годині було помічено чоловіка, який вештав вулицями селища, стукав у двері і вигукував хазяїв. До нього вийшли, спитали про причини, дізнались про його пропозицію на міжкімнатні двері і бажання все заміряти у нас в хаті. Спитали про фірму-документи – тиснув папірця з словами “дзвоніть”. Про його власні бОмаги спитали – зніяковів, а коли запропонували сфотаграфірувати його – зашарівся і хутко відвернувся, зі словами “..я тут не на фотосесію прийшов”. Після швиденько спетляв вдаличінь, а потім різко зник з поля зору…

.до чого цей текст: можливо дійсно пропонують у суботній день подібну послугу, і завзяті хлоці з рулетками та каталогами шукають потенційних клієнтів, та ймовірно отримають замовлення і зароблять копійчину. Але є і негативний досвід, коли подібним чином збирають інформацію, роблять огляд і готують крадіжку. Приклади подібні є..
..тож на майбутнє: торговці-“комміводжери”, що їх ніхто не знає і раніше тут не бачили, для уникнення непорозумінь, зверніться попередньо у селищну раду смт.Борова та отримайте погодження (або дозвіл) с печаткою і підписом, щоб все було гаразд..

п.с.: передзвонив на зазначені телефони, мав розмову з керіником, який підтвердив наявність його робітників у нас в смт., але вимоги попередньої “акредитації” в селищній раді залишились йому незрозумілими..

займ на карту

Comments are closed.