пдслхнбрв

..трохи новин з Борівських глибин: вельмицікавий і нетолерантний ресурс нашого селища (Підслухано Борова), де обговорюють нагальні проблеми буття, додаючи емоційно-сленгових уточнень різним ситуаційним аспектам. Цього разу добірка невеличка, але традиційна – влада гі…вно! Це якщо стисло і по суті. Детальніше в скрінах..

..і трохи тексту для пошуковиків з першоджерела:

цікавить питання.чи пенціонерка,яка проживає в приватному секторі,примусово має платити за вивіз сміття,якщо сміття вона не виставляє.При цьому наш “виконуючий… “ну короче той,що носить в своєму рюкзаку головний штамп Борової))) примусив її сьогодні сплатити за три місяці за вивіз сміття.а якщо вона не заплатить,то він ій не видасть справку на субсидію!!
Так от.шановний презе***тив(це я намагаюсь культурно себе вести)ти спитав де в неї ці гроші,щоб платити за ту послугу,якою воне не користується.Особисто я тебе чепушило,послала б туди,куди тихенько тебе посилають кожен день в сел.раді люди,в той момент коли ти ско*ина отак себе ведеш.тільки я б це зробила голосно.і ще й зробила б тобі тату під око!!!

Инна Бойко
Инна Бойко Бандота .
Мария Важинская
Мария Важинская Ні, ця послуга не обов’язкова. Хто користується, той і сплачує.
Людмила Добрыйвечер
Людмила Добрыйвечер дибіл ти Юроооо! не потрапив ти на мене!!! я б тобі заплатила.я б тебе накормила тими 75гривнями.і сміття ти б у мене кожен місяць вивозив би безкоштовно цілий рік.ви не бандота,а сволота.кончене створіння,яке не розуміє куди потрапило! мама де море???)))
Дмитрий Цымбалюк
Дмитрий Цымбалюк взагалі там- тато,а де море?тато, а море глибоке?:)
Світлана Швець
Світлана Швець Державний службовець при виконанні своїх обов’язків не має право застосовувати такі методи, як не видавати ту чи іншу довідку.Це застосування адміністративного ресурсу, тобто тиску.Якщо це так, то це нажаль підкреслює некомпетентність в.о.
Людмила Добрыйвечер
Людмила Добрыйвечер Адмін,навіщо Ви видалили останнє речення.там було написано: “сука (літературне слово) ТИ!!! і не обов”язково анонімно опубліковувати моє повідомлення)))) я не боюсь,бо написала правду. Бо “воно” не викон.обов”яз.,, а довбодятел!!! взять би за гриву і об стіну.Юроооо,вчись у Гірника Миколи,він дає людям гроші,допомогає,а не відбирає у бідних пенціонерів.))))) хто тебе такому навчив?а чому мені ти дав справку??? а я знаю чому! бо я б тебе набила б різкою по жопі і поставила в куток за погану поведінку.)))Берись за розум.
Ярина Тертична
Ярина Тертична О, як цікаво! В Салтанівці користуються саме такими методами, для того що б в селі було чисто. А в нас що? сміття в кожному кутку, під кожним деревом, в кожній ямці. Цікаво, бабуся яка не вивозить сміття як його утилізує? Це нікого не цікавить? А мені, наприклад, вже набридло прибирати на своєму кутку сміття, саме після таких бабусь і дідусів, мішками, мертвих тварин, і гори пляшок з-під горілки та пива.
Людмила Добрыйвечер
Людмила Добрыйвечер а бабусі сусід вивозить сміття,туди куди і жек,тільки для бабусі він це робить безкоштовно.думаю зрозуміло відповіла!
Ярина Тертична
Ярина Тертична У нас в країні безкоштовного вивезення сміття не має, якщо сміття вивозять на фастівське сміттезвалище то має бути чек, як підтвердження факту вивезення. І як що Ви не знаєте, то в селещі є постанова про штраф, що стосується вивезення мусора, в межах 1200 грн. 25 грн в місяці це стішна ціна. Наприклад мені вивезення сміття в місяць обходиться 150 грн. І я прибираю ще за межами двору.
Людмила Добрыйвечер
Людмила Добрыйвечер яка Ви мололодець,всі б ще були така,як Ви! а те що я роблю,то роблю тихо,і не розповідаю на весь фейсбук,яка я правильна! смішно!
Снежана Швец
ДАВНІШІ

вулиця Пушкіна повністю без світла, з останньої електрички додому дійти неможливо. Але на сесії одним із питань було питання преміювання співробітниками селищної ради себе самих. Працювати мабуть тяжко. Кому цікаво, то перегляньте відео сесії, розмір премії вражаючий. Тільки за які досягнення

Алла Семенюк
Алла Семенюк Світло включають пізно і виключають дуже рано, десь 05.30 ранку фанарі виключили, а на вулиці темно, для кого вони взагалі тоді горять???
Kromka Minysstosorok
Kromka Minysstosorok для кого вони взагалі тоді горять??? мабудь для їм (хто вмикає) подібним – бандюкам нічним створінням..
Сергій Ткаченко
Сергій Ткаченко Я помітив що у ліхтарів по неділям теж вихідний.
Людмила Добрыйвечер
Людмила Добрыйвечер навіть головна вулиця по Боровій темна.Васильківська-Київська.шановні градоначальники,люди вже починають бунтувати.не боїтесь,що прийдуть і кожному з вас вимкнуть дома світло.хороший план придумали.не знущайтесь над людьми.

..

трохи архівного:
..підслухано Борова. добірка
вибори?
док. смітники на стоянці

.. получить займ на карту

Comments are closed.