..підслухано Борова. добірка

..є на фб така група “підслухано Борова“, що перемістилась з вк, коли той закрили. Там обговорюють різні питання у специфічній манері, котрі турбують мешканців нашого н.п., але є такою демократичною толокою з дотриманням етикету спілкування і частково більшість присутніх знають одне одного в реалі. Події останніх днів, що сколихнули всіх, не залишили осторонь і цих людей, тож скріни їх спілкувань..

..відповіді нижче:


..де видно, що люди розуміють, коли їх дурять.

..пдмітили головних “архітекторів”, що дійсно є у цій справі:

..витяг про борги перед бюджетом селища окремих “бізнесменів” порівняти треба з їх активністю у цій справі, тут і викриється зацікавленість. Д.Босий зробив звернення про погашення боргів – його терміново усунули. Тепер поки тимчасовий в.о. розбереться у справах, його знімуть аналогічно, а там ще буде час..

..цікава “голосувалка” по ситуації з депутатом:

..звісно вона не є репрезентаційною і загальною, але ..


..згадали і про районного депутата від Борови, котрий за всю свою каденцію лише два запити зробив, відповідно до посади: перша була про освітлення, а друга про звернення у поліцію про печатку! І жодного інвестиційного або суспільноважливого звернення, як обраний депутат а не благодійник, жодного рішення рівня районного депутата для СВОГО селища у розвиток в бюджетній або конструктивній сфері. Звіт про досягнення на посаді також відсутній, що говорить про низький потенціал обранця. Але який майстер плести інтриги..

..ну і про статки:

..детальніше за посиланням:

п.с.: + додаток

..як влучно, про персону без необхідної для посади освіти та знань, але справжнього слимака… займы онлайн

Comments are closed.