Пам’ятаємо про спортивні досягнення земляків!

Книга­альбом «Спортивна нива Фастівщини: сторінки історії» видана з нагоди ювілейної події – до 65‑річчя утворення ВФСТ «Колос».

У книзі­альбомі знаходяться матеріали та фото з історії колективів фізкультури підприємств та організацій і спортивних клубів Фастівського району та м. Фастова, інформація про сучасний стан розвитку фізкультури та спорту.

Розкривши книгу­альбом, одразу поринаєш у світ спорту рідного краю. Рубрики «Славні імена Фастівщини», «Щасливі миті перемоги», «Вибір молоді – здоров’я», «Спорт дарує радість», «Футбол дарує перемогу», «Спортивна слава краю» та інші тематичні підбірки концентрують увагу на моментах змагань з різних видів спорту, називають імена шанованих на Фастівщині людей.

Випуск книги втілився у життя завдяки наполегливості автора, куратора проекту, голови районної організації ВФСТ «Колос» Миколи Журби, директора Фастівського державного краєзнавчого музею Тетяни Неліної, літературного редактора Олександра Неживого та технічного редактора Альони Очеретько.

Куратор проекту зазначає: «Шлях до видання цієї книги­альбому був нелегким, але завдяки підтримці мецената Віктора М’ялика з с. Червона Мотовилівка ми з вами можемо оцінити та відмітити для себе ту роботу з розвитку фізичної культури та спорту на Фастівщині, яка була проведена багатьма людьми в різні часи (фото 1934, 1939, 1953, 1957, 1960 років)».

23 січня відбулася презентація книги. Цього ж дня відзначили дипломами від управління молоді та спорту, подяками від департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації та Центральної ради Всеукраїнського фізкультурно­спортивного товариства «Колос» тих людей, які беруть активну участь у фізкультурно­оздоровчій та спортивно­масовій роботі в регіоні, а також благодійників і меценатів.
На захід завітали заступник голови районної ради Володимир Куценко, заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко, начальник відділу культури і туризму ФМР Ірина Безкровна.

«Нашому Городку» особливо приємно отримати у подарунок книгу­альбом «Спортивна нива Фастівщини: сторінки історії» з рук її упорядника, куратора проекту – Миколи Журби.

Марина Василевська

джерело

займ на карту онлайн

Comments are closed.