На гостини до поранених воїнів АТО

Можна багато говорити: «Я – патріот!», «Ми за мир!». А можна продемонструвати патріотизм і доброту на ділі. Так, як це зробили учні і батьки Червономотовилівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

02 лютого 2016 року школярі разом з вокальним ансамблем «Дозвілля» будинку культури Червономотовилівської сільської ради відвідали Білоцерківський військовий госпіталь.

Напередодні учнівське самоврядування «Смайлик» організувало акцію «Частинка серця нашим захисникам». Було зібрано кошти, за які були придбані солодкі подарунки пораненим воїнам.

Учні школи з класними керівниками підготували розважальний концерт «Сміх лікує душу». Українські пісні, веселі сценки сподобались воїнам. Вони щиро аплодували артистам, сердечно їм дякували і просили навідатися ще.

Добре, що до цієї справи долучились батьки школярів. Дякуємо за допомогу в організації поїздки Ольшанецьким Богдану та Ірині, Дейко Олександру, Курбет Лідії, Лобунець Тетяні та усім батькам за фінансову підтримку в придбанні солодощів, та фруктів а також небайдужій людині, київському підприємцю Голубцову Олександру, який забезпечив технічну підтримку поїздки.

кредит

Comments are closed.