обстеження дамби. опис…

..за допомоги місцевого дайвера, що погодився зробити обстеження підводної частини дамби і задвижок, господарства встановленного на містку через р.Стугну, та в присутності декількох депутатів селища, відбулася ця подія. Понад 10 років тому було проведено ремонтні роботи, встановлено нові задвижки-шлюзи, забетоновано стінки мосту і опор, зроблено нові перекати.

Через де-який час, коли почали експлуатувати це господарство, виявили ряд недоліків, що вказували на конструктивну слабкість і можливу проблему: відразу задвижку було завалено мішками з піском, заблоковано ймовірність відкриття шлюзу та несанкціоновоного спуску води – механізм керування заварено.
..якщо реагувати на повінь, термінові та оперативні регулювання рівню води в ставку, стало фактично неможливі – вода просто йде самотоком через перекати. Вечірнє занурення і обстеження дало відповідь: стан металу, його міцність на заслоні, начебто достатні і можуть ще стояти нерухомо далі, але наявність іржі і можливі скриті проблеми додають хвилювань…
..можливо треба зробити більш детальний та професійний підхід до данної проблеми, поки є час: ретельніше і більш прискіпливо провести огляд, для отримання рішень та рекомендацій ..


..з освітленням на дамбі проблема – є один ліхтар над містком і..все. Решта світла є лише поруч будівлі вілли..


… враженнями про підводний світ жестами..

..повінь цього року була значною, змусила хвилюватись багато людей, як тих, що живуть нижче за течією, так і відповідальних за все. Проводити самостійно невеличкі ремонтні роботи, фарбування перил і підварювання металевих елементів, ще можна своїми силами, а глобальні будівельні та інженерні втручання можливі лише спеціалістами за окремими дозволами.
..готується звернення від депутатів, до відповідних державних закладів та служб, стосовно вирішення цієї проблеми. Є надія, що хвилювання марні, і все гаразд у шлюзів і дамби, але перевірити варто..

займ онлайн без отказа

Comments are closed.