обіцянки

архівне повідомлення  . Тоді були у певних осіб ставка на цього кандидата

..вкотре в нагадування виставляється ця агітка з обіцянками та досягненнями, де тоді кандидат, а тепер діючий мер, перерахував “власні” здобутки. Звісно, що за минулий час реалізовано і втілено чимало, але чи так воно як написано…

..є невеличка бажання розібрати цей шедевр “епістолярія” детальніше, де людина описала себе і свої дії:

1. Маю велике бажання працювати на користь громади смт.Борова. – це відверта брехня! ЖОДЕН проект, що дійшов до стадії реалізації, не був підтриманий ціїю людиною. Лише саботаж і протидія на всіх рівнях, де проблеми з документами і бездумне витрачання коштів громади, постійне блокування ініціатив і протидія розвитку, постійні обіцянки і їх невиконання…
2. Маю бажання , великий досвід та всі можливості разом з депутатами повністю виконати програму , яку раніше не дали виконати люди, які сфабрикували справу та незаконно мене осудили – ще одна відверта брехня! Бажання досидіти до пенсії держслужбовця є, а бажання співпрацювати з депутатами відсутнє (свідчень безліч), досвід нульовий а не “великий” (повний і постійний ігнор вимог депутатів, постійне порушення законодавства, правовий нігілізм), посилання тут на людей “які сфабрикували справу та незаконно мене осудили” і тепер раптово стали його друзями , яких тепер він хоче поновити на тих бажанних їм посадах (документальне свідчення моменту лобіювання є). Оксюморон!
3. Повністю реабілітуватися. – це святе! Але чомусь виходить, що всі наступні кроки тільки укріплюють думку, що це все даремно. А далі йде вже повний треш – В нашій країні, корумпованій “януковичами” чесно працювати перешкоджали, якщо добросовісних службовців не могли заставити працювати на корупційну систему, їх нищили любим шляхом, звільняли з роботи, незаконно осуджували, а найкращих (журналіст Гонгадзе) вбивали. – важко таке читати, особливо якщо розумієш, що це правда але не для цієї людини. Наш мер є одним з членів “партії регіонів”, відомостей про зданий партквиток нема, тож рахуємо його дійсним. Це до “корумпованій “януковичами””, то хто повинен першим покаятись? “ добросовісних службовців” – це теж не про вас. “їх нищили любим шляхом, звільняли з роботи, незаконно осуджували” – це також ніякого відношення не має до автора тексту. “а найкращих (журналіст Гонгадзе) вбивали. ” – найкращі – це журналісти, ви не журналіст.

..далі йде перелік робіт, що дійсно мали місце, але не все там так як описано: більшість моментів трохи привласнено як власне досягнення, а за частину робіт досі висить особистий борг перед людьми в значному грошовому еквіваленті, що й погашати його вже й не планує ніхто.. Так тож дрібниці..

Збудовано рентген-діагностичне відділення Борівської лікарні – це безумовна велика перемога і значний здобуток, але є одне “але”. Рентген там відсутній! А чому так? Початок робіт анонсовано давно, планувалось і збудувалось все без участі автора агітки (хоча написано, що він сам вів цей проект), а от подальші події привели до того, що в нас зараз і нема рентгену і повноцінної медицини. Саме на сесія 21.09.2012… за сприянням керівника місцевої адміністрації було створено передумови і…погоджено на сесії. Є стенограмма, там все є.. А рентгену в нас так і нема…  Як дбайливий і далекоглядний господар, автор агітки – ніхто!

паркан для поліклініки – одна людина попросила, інша дала кошти, а третя все збудувала. Все без зв’язку з автором агітки.

ремонти в селищній раді – очевидно актуальний стан. Подробиці відсутні..

Проведено ремонт дороги – там саме це стало основним порушенням, коли значні кошти було витрачено (майже) без обов’язкових погоджень і з порушеннями (згодом ця практика буде повторено у інший час в аналогічній ситуації). Про якість ремонту говорити зайве, все зійшло разом зі снігом, а борги залишились. Тому спогади про дороги за тієї каденції прості – одні ями!  Як дорожник, автор агітки – ніхто!

Проведено реконструкцію освітлення центру селища – це навіть не смішно! Темна ніч і жодного працюючого фонаря на стовпі. Але так, десь ці роботи “проведено”.. Як освітлювач, автор агітки – ніхто!

Проведено ремонт частину даху будинку №1 по вул.Р.Люксенбург. (така назва в оригіналі)
..хай мешканці того будинку самі нададуть відповідь стосовно того ремонту.  Як кровельник, автор агітки – ніхто!

збудовано місток через річку Стугна в районі вул.Лугова. – місток дійсно є, яка там частка автора агітки, хто зна (х.з)?

огороджено кладовище селища. – це дійсно важлива, з етичного та естетичного боку справа, але за цю справу висить значний борг, бо забудовник так і не отримав обіцяну оплату від автора агітки. І вже минуло багато часу.. А нам каже, що то “спонсор за свої” зробив, то так і виходить тепер.  Як надійний фінансовий партнер, автор агітки – ніхто!

допомагав будувати капличку – так і є, але про то навіщо писати, там працювало чимало людей і за кошти мецената. Тож то спільна праця багатьох..

побудував, за власний рахунок, приміщення музею народної пам’яті –  це відверта брехня! Будівля відносилась як гараж до міліції, і не є приватною, а тимчасове розміщення в ній експонатів (більшість з яких від неналежних умов зберігіння втрачено), музеєм його не зробило. Люди віддавали листи і фото, передавали сімейні реліквії і те що вважали найціннішим про згадку близьких – все десь поділось. Спробували повернути собі назад передане, а вже нема… Як музейник, автор агітки – ніхто!

біля пам’ятника воїнам встановлено чотири меморіальні плити – головна і основна заслуга в цьому Мороза А.О., який дослідив, знайшов імена загиблих, переймався і реалізував цей проект за підтримки односельців, а не автор агітки. Як дослідник, автор агітки – ніхто!

на протязі багатьох років тренував безкоштовно дітей селища з боротьби самбо та дзюдо – мабуть це єдине, що правда..

мною зроблено багато інших справ на користь борівчан – можливо так і є, а  скільки зроблено не на користь?

..це поверхневий не деталізований розбір написанного в агітці кандидатом у голови селища Борова (2015 р.) Воробеєм Ф.В., де ніщівній критиці піддається люба його заява про власні досягнення чи здобутки, бо є численні свідчення, що це відверта брехня!

..раджу переглянути  звіт голови. 21.05.2016 і доповнити свіжою порцією маячні і брехні, щоб портрет був закінчений, і всі іллюзії розвіяти остаточно…

п.с.: окремо нагадаю про стеллу на в’їзді в селище, що є авторською роботою Вуколова Володимира Івановича, митця і односельця, якого теж обдурив і не розрахувався Воробей Ф.В.: борг висить досі, людина вмерла, стелла стоїть ..

..також нагадаю випадок з життя: .коли обрали на голову (2015) і розпочинали інавгурацію, вмовляли його прийняти присягу вірності народу України, від якої той усіляко відмовлявся і пробував уникнути. І лише наполегливість голови ТВК і загроза оголосити вибори недійсними, змусила новоспеченного голову присягнути громаді…

..загалом, саме така поведінка, що є системною і називається підлістю! Громаду було ошукано і варто цю помилку виправити..


..пройшов час, хтось вже згадає ці обіцянки і автора, і де він тепер і що робить? І в чий табір тепер залучений? А потім пройшов певний час, і ті ж сили реваншем провели своє, і тепер в нас ні отг своє, ні обранного голови і лише партійні (антинародні) представники. То хто сидить від якої партії в бср і рулить?

Comments are closed.