Нью Борова – реалії чи фантастика?

..тема стосовно сьогодення, про наше оточення і погляд на це все під іншим кутом, про можливий позитивний напрям у організації невеличкого свята, щоб сірі зимові будні освіжить яскравими фарбами..

Кілька років поспіль не дає мені спокою Коростеньський фестиваль дерунів.
І хоч місто не дуже велике, але принад в нього вистачає, а саме фестиваль, який придумано, вважайте, на “рівному місці”, залучає сюди багато туристів.
Щовересня до міста зтягується безліч люду, яка полюбляє деруни їсти та готувати! Цікаво і дорослим і малечі, а Коростень має хороший зиск з цього, адже туризм завжди спонукає до покращення – стає чистіше, комфортніше, затишніше і… багатше! http://www.doroga.ua/Pages/Events.aspx?EventID=563

Має свою фестивальну родзинку і Мукачеве (хоча браку туристів тут немає – тільки замок “Паланок” чого вартий!) – “Червене вино”. Тут на гостей чекають в січні: http://www.doroga.ua/Pages/Events.aspx?EventID=642

Закарпатський Рахів влаштовує фестиваль бринзи. Сорочинці відновили знаменитий “Сорочинський ярмарок” в 1999 році. Львів”яни взагалі втратили лік новим фестивалям: фестиваль кави, джазу та шоколаду, парад левів. В Опішні проходить гончарний фестиваль “Здвиг” http://www.doroga.ua/Pages/Events.aspx?EventID=689

Багато незвичайних та кумедних фестивалів існує в світі: “Солом”яний капелюх” у Чехії, а в українському Луцьку – фестиваль вареника; фестиваль тюльпанів існує в Амстердамі та Стамбулі, а в українській Одесі – фестиваль гумору та фестиваль вишиванок.

Взагалі фестиваль – це масовий огляд (та показ, відповідно) досягнень театрального, естрадного, циркового та інших мистецтв.

Була б ідея та бажаючі її втілювати і Борова наша рідна теж може стати місцем притяжіння туристів на будь-який фестиваль, чи парад, чи День (День майстрів народного мистецтва, наприклад, чи День художника, чи День бабака, чи День радіо ;0))

Тож пропонуємо громаді селища зібратися 12 березня з усіма своїми “пропозиціями” і продемонструвати свої таланти! Можна смажити деруни, можна пригощати бажаючих млинцями, можна демонструвати свої картини чи вишивки, читати вірші, можна проводити майстер-класи з лозоплетіння або гончарства або ковальства або їзди на велосипеді – не має значення!

Можливо, спільними зусиллями, ми визначимо, чим ми відрізняємося від інших, в чому наша родзинка і тоді з”явиться міжнародний Борівський фестиваль “Печена картопелька” чи “Смішне перо” чи “Велосипедні витребеньки”, або навпаки, зрозуміємо, наскільки безмежні вміння і таланти борівчан, що неможливо їх обмежити одним ремеслом. Тоді в нас, можливо, народиться Борівський родинний день чи, наприклад, фестиваль борівських талантів. Ну, чим ми гірші ніж знамениті, хоч і не втілені в життя “Нью Васюки!”

Давайте розкажемо один одному, що ми вміємо, чим ми багаті, чим ми живемо, про що думаємо у ті нечасті хвилини, коли душа прагне відпочинку від щоденних турбот, від тривог за долю наших рідних та близьких, від хвилювань за долю України. Давайте жити як сьогоднішнім нелегким та відповідальним днем, так і завтрашнім – в якому, впевнені, завжди знайдеться місце для радості, дружніх обіймів та щирих слів.

джерело займ без отказа

Comments are closed.