МОТОВИЛІВСЬКА КРАСУНЯ!

..7.10.2012 відбувся конкурс у БК В.Мотовилівки МОТОВИЛІВСЬКА КРАСУНЯ!
..семеро дівчат, як з самої Мотовилівки, так і сусідніх сіл, змагалися за звання кращої красуні. Дійство на 2 години, де все як у справжніх великих змаганнях: візитка, демонстрація вмінь зі співу і дефіле у вечірніх сукнях, кулінарні навички та інше..
..організатори додали до програми дівчат ще й виступ творчого колективу з с.Снітинка у національному вбранні, що співав гарних українських пісень і доповнював дійство колоритом та аутотентичністю..
..зал заповнили майже весь, групи підтримки гучно і завзято сповіщали присутнім свої вподобання, судді це враховували. Конкурси та дії розкривали різнобічні таланти дівчат, і саме в них виявили фаворитів, що власне і підтвердилось голосуванням. Підрахування всіх голосів, оголошеня отриманих балів, грамоти та приємні нагороди, все це тримало інтригу до кінця. І ось переможниця, Діана Тетенькіна і на її чоло одягають корону, що супроводжують оплесками і блискавками фотокамер. Все як у дорослих…
..власне, ця подія була проведена вперше в селищі В.Мотовилівка, в БК, і все вйшло дуже вдало!
..хотілось додати більше українського: виступ в національних костюмах, пісень народних українських, страв, танцю і іншої творчості. Так теж добре, але варто і свого не цуратись..
..щодо страв: такий номер на домашню підготовку краще підходить, судді оцінять майстринь, і час глядачам збережуть…

..нижче фото та відео, де трохи репетиції, а решта дійство..

..деякі відеовізитки дівчат-конкурсанток..

..ФОТО..

..відео..

займ онлайн

Comments are closed.