мітинг. 98 річниця Мотовилівського бою. 2016

..анонс заходу до 98 річниці Мотовилівського бою був, місцеві мешканці і гості селища відвідали захід, загальний фотозвіт та відео з події додається. Коротко про захід: підготовчі роботи розпочали заздалегіть, зібрались активісти та адміністрація селища, сформували попередній план, домовились про лекції в школах, створили та погодили макети афіш і буклетів, запросили керівників сіл Мотовилівського куща та патріотичних організацій, домовились про репетуар та порядок виступу, встановили обладнання та привезли гостей.

..численні прохання до керівництва шкіл, щоб згуртовано до мітингу привести дітей, було проігноровано (відповіді типу “так це ж вихідний, ми нікого не заставим” має авторство). Лише завдяки окремим педагогам та їх підопічним, учні місцевих шкіл були задіяні у виступі, а решта? Дошкільні заклади опинились теж поза межами заходу, відсутнє було керівництво і діти, окрім учасників гуртків. Це так тепер працює в Україні патріотичне виховання? Місцеве депутатство вирішило теж проігнорувати цей захід, насправді поодинокі обранці були, а де решта з 26 осіб? А що казати за депутатів, коли з 8000 мешканців смт.Борова назбиралось ледве сто осіб, і це разом з гостями з сусідніх міст і сіл. На тлі цього безладу гарно спрацював місцевий осередок ВО “Свобода”: який і транспорт свій надав, і людей своїх привіз, і стяги підняли, і варту виставили, і надали організаційну підтримку і тд.
..зазвичай до події залучали правоохоронців з міліції-поліції, а тепер їх в нас немає, тож надавали раду собі самі: натягували застережні стрічки для обмеження руху транспорту, виставляли обмежуючі предмети, перекривали рух для забезпеченню безпеки заходу. І все одно наші водії ігнорували перепони і вперто сунули туди, бо “їм нада”, просто через скупчення людей. Невігласи…
..запрошені гості приємно вразили своєю небайдужістю, приїхали здалеку, підготувались, дочекались своєї черги і .. виступили! Гарно і яскраво виступили артисти Борівського БК, що починаючи з найменших і до старших, заспівали тематичних пісень. Віршовані твори, у виконанні Світлани Жук та гостей, теж додали певної лірики. Виступ Миколи Литвина, кобзаря з с.Волиця, був яскравим додатком до події. А на завершення офіційної частини всі разом заспівали “Червону калину”, разом з артистами з будинку культури…

..потім був перегляд документального фільму в залі БК, а потім традиційна каша і чай, що цього року організували поруч у парку. Сніг, розкисла дорога в лісі, обмеження з доставкою людей на місце відмінила традиційний похід “до хреста на горі”. Обмежились короткою програмою..


відео..

 

Мотовилівський бій
відео: «Мотовилівський бій»
95 річниця Мотовилівського бою..
мітинг. 96 річниця Мотовилівського бою. 2014
мітинг. 97 річниці Мотовилівського бою. 2015 займы онлайн без залога

Comments are closed.