..міст ставка “Комбінат” 8.07.2017

..архівні запаси за 9 Квітень 2014: про стан мосту на дамбі ставка “Комбінат” р.Стугна періодично повідомлялось, тепер ще фото його сучасного стану: обвалені та зруйновані сходи перекатів, викрошується в опорах кам”яні брили, з обох боків, у бік водоскиду фактично впало дерево, що росте поруч. Мабуть треба провести ремонтно-відновлювальні роботи, поки це не є ще проблемою: підмурки на опорах та поновити сходи перекату, щоб падаючий потік не підточував основу мосту.

..і фото актуального жалюгідного стану, яке за відсутністю води краще видно, де з 1965 року відбулась руйнація. Каміння продовжує випадати, бокові стіни мають глибокі тріщини і стали випуклим, що вказує на локальну деформацію і втрату нсучої здібності. В підмурках кам’яного фундаменту мосту видно стовбур старого дерева (дуб?), що тримає на собі брили, і раніше був взагалі під землею, а тепер його вимило..


..рештки бетонної плити висять у повітрі без надійного опору, лише бічна підтримка потрісканих стін і поіржавіла арматура тримають її, і це небезпечно.


..затхле смердюче болітце стоячої води в руслі річки Стугна одразу за водоскидом на дамбі ставка “Комбінат”


..види на міст і дамбу згори.

займ на карту

Comments are closed.