еко врожаї

..в нашому селищі Борова є чимало приватних городиків і теплиць, і навіть було дослідне тепличне господарство, де вирощували (та і вирощують тепер) різну городнину. Численні свіжі овочі, що присутні на прилавках та базарах, можуть мати різне походження, від Турції-Молдови до південних областей України, а тут саме місцеві врожаї у звичайному дворі.

..маємо гарний зразок інтенсивного сільського господарства, за сприянням штучного поливу і тепличних конструкцій, натурального органічного підживлення гумусу (на основі курячого посліду) та тривалого процесу догляду. Як результат, відбірне насіння дає гарні сходи, постійна кропітка праця навколо рослин зумовлює їх високу врожайність, а своєчасна почергова збиральна “лихоманка” як вінець цього клопіту – багатим і смачним врожаєм, котрий реалізовують серед прихильників і споживачів за помірною ціною.
..томати, солодкий перець, кавуни, горох, укроп, капуста, салати та інше – це те що було одночасно видно на цій невеликій ділянці землі. А ще закладено виноградник і планується своя винокурня, або просто створення вина з власного врожаю, що теж є гарним початком. І це все у нас, в смт.Борова!
…бажаючі отримати свіжі та екологічно чисті продукти одразу з грядки (згідно сезону), і в межах нашого селища, звертайтесь до Марії (093 9466811). Заклади харчування та фастфуду, що переймаються якістю і свіжістю продукту, теж можуть звернутись до зазначених виробників, можливо і власникам елітних ресторацій та прискіпливим шеф-кухарам ця інформація буде в нагоді.

..нижче добірка оглядових фото з плантацій.


доставка в дії. Маша і томати.


..творець врожаїв


..

кредит

Comments are closed.