КРАДІЖКИ З АВТОМОБІЛІВ

..в смт.Борова зафіксовано випадки крадіжок майна з авто та зняття-скручування номерних знаків. Є постраждалі, котрі зацікавлені у припиненні подібних випадків, тому попереджають усіх бути пильними!

..подібна інформація з інших джерел:

КРАДІЖКИ З АВТОМОБІЛІВ. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!
Фастівське відділення поліції інформує про збільшення кількості вчинених на території обслуговування крадіжок особистих речей громадян з автомобілів.
З автомобілів викрадається практично все, що потрапляє в поле зору злочинця – демонтуються магнітоли, викрадаються залишені або забуті в автомобілі сумки, барсетки, портмоне, мобільні телефони та інші речі.
Як правило крадіжки з автомобіля вчиняються в місцях де громадяни залишають своє авто без нагляду на нетривалий час біля шкіл, дитсадків, будинків творчості, спортивних секцій, магазинів, торгових центрів центри, а також в нічний час.
Способи, які застосовуються злочинцями для скоєння крадіжок майна із автомобілів:
– розбиття скла автомобіля
– прокол колеса автомобіля – за рахунок відволікання водія скоюється крадіжка із салону
– підбір ключа або злом дверей автомобіля
– використання сканера
– шляхом вільного доступу (із залишеної відкритої машини, коли, як правило,власник знаходиться неподалік).
Кілька простих правил, які убезпечать вас від автокрадіжки:
– замикайте автомобіль, не залишайте відкритими вікна і двері, навіть якщо залишаєте його ненадовго.
– не залишайте ніяких цінних речей в салоні автомобіля. Ніколи. Навіть порожня коробка від мобільного телефону чи інша річ може стати причиною пошкодження автомобіля. За статистикою, найчастіше з автомобілів викрадають відеореєстратори, навігатори, планшети, фотоапарати, ноутбуки, сумки та валізи, документи (посвідчення водія, техпаспорт та інші).
– якщо ж можливості забрати річ, сумку, коробку чи валізу все-таки нема, перекладіть її у багажник ще до початку подорожі – аби уже після паркування не привертати зайву увагу перекладанням речей з салону в багажник.
– коли ви подорожуєте автомобілем, намагайтесь не залишати авто без нагляду. – якщо ж залишаєте машину надовго – використовуйте платні автостоянки з охороною. «Чужі» номерні знаки у місті завжди привертають увагу. Для автозлодіїв – це сигнал, що в машині можуть бути цінні речі.
– на ніч ставте автомобіль в освітлених місцях. Черговий ліхтар теж може зіграти якусь значну роль. Вона полягає в тому, що при включенні він обов’язково приверне увагу злочинця. Це просто і ефективно. Майже кожен злочинець вважає темний час доби і темні місця найбільш прийнятними обставинами для здійснення своїх задумів.
– не зберігайте в салоні автомобіля викрутки та інші предмети, які можуть бути використані для запуску двигуна без ключа запалювання.
Шановні громадяни! Не будьте байдужими до чужої біди – якщо Ви стали свідком злочину або маєте інформацію про осіб, які скоїли злодіяння, прохання повідомити працівників поліції за номером телефону чергової частини «102». Ваша інформація допоможе правоохоронцям розшукати та затримати правопорушників і, тим самим, убезпечить інших громадян від посягань зловмисників.
срочный займ без проверок

Comments are closed.