Фастів в тумані…

..полігон побутового сміття у м.Фастів отримав чималу дозу “свіжих надходжень” зі Львова! Той полігон також приймає сміття з усього району, в тому числі і з смт.Борова, і нам цікаво прослідкувати за розвитком подій.

Не встигли вщухнути скандали в нашій Раді і Фастів знову занурився в туман. Туман який з’явився після львівського сміття, виявленого сьогодні на нашому полігоні активістами. Подзвонили активістам люди і повідомили що на полігоні вивантажуються три машини. У недільний день, пізно увечері знайшлися ті, що бажають вивозити сміття…
Відразу під’їхали представники усіх патріотичних сил, козаки, Правий сектор, Самооборона і інші. Була викликана поліція, прокуратура, встановлено що сміття з Львова, привезений на орендованій машині з Білої Церкви. Складений протокол. Активісти триматимуть під контролем цю справу. Цікава позиція директора ККП, Войтенко В. Л. Виявляється, що з її слів на пропусном пункті полігону знаходилися талони для вьезда. При огляді реєстраційного журналу, активісти з’ясували що на наш полігон вже декілька місяців не завозилося сміття. Напрошується питання, а куди возять сміття з Фастова, може у Львів? Такий собі обмін сміттям. Продовження буде..


джерело микрозаймы

Comments are closed.