космолот

..на 27.09.2018 у смт.Борова виник черговий заклад: космолот. Необхідність подібного грального була мабуть дуже важлива для нашого селища, принесе численні надходження в місцевий бюджет і покращить життя місцевих, що в стислі терміни оперативно зробили окремий вихід в цокольному приміщенні, облаштували його, обшили профлистом стінки і почепили власну рекламну вивіску. 

..щоправда ця оперативність і сусідство до окремих громадян здивувала, і вони почали звертатись у відповідні структури по новоявленій проблемі, бо самі “господарі” що там “працюють” були не досить переконливі у поясненнях..

..в багатьох випадках подібні заклади є стимуляторами для кріміногенного зросту,. що неодноразово було доведено з іншим гральним осередком, тому хвилювання не без підставні.

..і от той день настав, папка з копіями дозвільних і тд. документів була передана до Борівської селищної ради. Нижче приведено всі надані скани для ознайомлення бажаючим.

..поверхневий огляд тих паперів не виявив жодного дозвільного або погоджувального документа від місцевої влади (БСР). Можливо це не є обов’язковим, але здається що мабуть треба:

1. угода на вивіз тпв

2. дозвіл на зовнішню рекламу

3. погодження від місцевої влади

..вірно все чи щось уточнити треба стосовно погоджень, можливо депутати на сесії проголосували і є ці папери, може хто просто ще не надав погоджувально-дозвільний лист з бср з печатками-підписами, хто зна…

п.с.: якось випадково і майже одночасно на другому поверсі в цій будівлі, над закладом, почав працювати ломбард..

п.п.с.: будинок загалом є приватною власністю, територія навколо – громадська, передане у оренду підвалля на особах у документах (а колись там гриби ростили нардепи)..

п.п.п.с.: скани з ксерокопіями паспортів теж були. Але їх не висвітлено.. взять деньги в долг на карту

Comments are closed.