бус. бійці. підмога..

27.09.2018 о 13.00 на Одеській трасі неподалік повороту на Мотовилівку було помічено на роздільній смузі новенький білий бус, що стояв трішки навскоси, і в ньому вояків у формі нацгвардії. Потім вертаючись у зворотньому напрямку о 17.00 знову помічено було той бус. На тому ж місці і у тих обставинах – нерухомий.

..зупинився, підійшов, поспілкувався з водієм і військовим зі зброєю про їх тривалу стоянку, вияснилось наступне: на новенькому бусі “богдан” з двигунцем хюндай, на повітряному компресорі від вібрації відламався штуцер маслоподачі, і вигнало з двигуна мастило й зупинило двигун! Гальма пропали, піддув задньої пневматичної підвіски не працює, двері відкриватимуться вручну, двигун завести проблемно. Стоять. Чекають підмоги..

..пробували вирішити проблему самостійно, відкрутили з великими проблемами трубки і лаштували гайки – поламали реманент (!), сходили неподалік до майстерні і придбали мастило на долив у двигун, викликали підмогу з бази. Начебто і не зовсім глухе місце, але на час зустрічі, коли вже пройшло понад 5 годин, ЖОДЕН з проїзжаючих мимо водіїв не став!

..оперативно прозвонили знайомих “залізних людей” у н.п. поруч, хтось зайнятий, а хтось далеко, але знайшли щось з реманенту у майстерні Дмитра (СТО, с.М.Солтанівка), допоміг штуцерами-згонами і додатковою каністрою моторної оливи магазин “Шара” (смт.Борова), особисто приїхав і крутив гайки кум Володимира Мельника (смт.Борова, КОКОС), а коли вимушені були розібрати компресор (в полі), то їхав точити нові штуцера в майстерні і сам пан Мельник! Все відбулось у авральному режимі, під вечір, безкоштовно..

..десь о 23.00 було зібрано все і авто рушило далі.

займ онлайн без отказа

Comments are closed.