Історія однієї Курви

«Брати Гадюкіни – Історія однієї Курви (2015) мальований кліп про депутатів та виборців “Ми хочемо, щоб люди навчилися не продавати…», так супроводили автори публікацію кліпу на youtube, зазначають Патріоти України.

 

Пісня змальовує узагальнений образ кандидата в депутати, який знову і знову хоче до влади. Твір створено у нетиповій для Гадюкіних стилістиці мюзикла, й увійде до рок-опери “Башти Вавілону”, роботу над якою музиканти почали цієї осені. Режисером-аніматором виступив Борис Денисевич. “Я би з посмішкою говорив про “Курву”. Історія проста – треба йти голосувати і думати, кого ти обираєш. Треба згадувати історію кожного персонажа, який скакав по всіх партіях та блоках, а тепер знову лізе до влади”, написав у ФБ Ігор Мельничук («старший» з братів Г.-ПУ) “Пісня і кліп про те, що важливо починати з себе і своєї сім’ї. Спитай себе: чому ти не ходиш чи ходиш на вибори, чому тобі все рівно, кого обираєш? Або чому ти власноруч обираєш президента чи депутата, а за пів року в фейсбуці пишеш, що “всьо пропало?” – дописав Павло Крохмальов («молодший» брат.-ПУ). Так що думаємо браття-українці, все дійсно в наших руках. Або було з кого обирати, а разгледіти – наша спільна справа. Звісно за одні два рази цю пошесть не викоренити, але важливим є поступ, підсумовують сказане Патріоти України.

Джерело: http://patrioty.org.ua/istoriya-odniyeyi-kurvi-gurt-brati-gadyukini-prisvyatili-novu-pisnyu-viboram-v-ukrayini-video/

  микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.