Допомога біженцям

..відповідна тема є на форумі, а подробиці і опис надаємо, про роботу ГО «Громадський актив селища Борова» з біженцями. Сьогодні (14.09.2014) завдяки жителям селища назбирали повний фургон: посуд, матраци, іграшки, книжки, теплий одяг, взуття, 4 мішки картоплі. Телефонували з усіх куточків селища: КОКДС (вул Р.Люксембург), Білки, Фастівська, Васильківська, Соколова, Шевченка, Київська, Матросова. Згодом буде звіт на сайті і про тих, хто знайшов можливість допомогти, і про тих, хто так чекає цієї допомоги. Щойно телефонували координаторам біженців – вони в промзоні метро Видубичі поки що є, ніхто їм кращого місця не пропонує, тому треба утеплятися та готуватися до зими в величезних металевих ангарах закинутого заводу…

..15.09.2014 харчів стало більше: піднесли ще мішок картоплі, ящик печериць, ящик помідорів домашніх, перцю, кабачків, капусти та виноград. Посуд також було додано..

..частина добродіїв селища, що потрапили до кадру..

..список благодійників. які передали речі та харчі:
1. Бабенко Ю.Й
2. Пономарь В.В.
3. Глуховський М.І. та Глуховська В.Н.
4. Панасенко Т.Н.
5. Якименко Н.
6. Михалко С. та Михалко Т.
7. Возна
8. Воробей Н.
9. Чернівська
10. Вуколоа Е.В. та Гупалова Є.Ф.
11. Мовчан Т.В.
12. Гончарова Л.М.
13. Гладченко А.А.
14. Севаст”янова М.
15. Севаст”янова О.Л.
16. Кузьменко З.М.

..до біженців потрапили вже після обіду, де їх розміщено в промзоні, в ангарі. Там дійсно багато дітей, невелика кількість дорослих, досить спартанські умови. Подробиці видно на фото та відео.

..у біженців

..коротеньке відео
займ на карту

Comments are closed.