День захисту дітей Велика Снітинка 2015

1 червня у селі Велика Снітинка відбулося яскраве свято «На крилах дитинства», присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Зранку прикрашали дитячий майданчик яскравими кульками та стрічками, організували виставку малюнків, підготували цікаву концерту програму.

І свято розпочалося! І все це – для наших маленьких та юних жителів села! Спочатку зареєстрували дітей, і кожен учасник отримав стрічку, яка відповідала кольору команди, котру він представляв. В цілому зареєструвалися 160 дітей віком від 5 до 15 років, при цьому наймолодші жителі села брали участь у святі разом із батьками.

У програмі було багато конкурсів та розваг, було яскраве та видовищне інсценування казок, де дітлахи вели себе як справжні артисти, своїми руками зробили прапорці із бісеру. Увесь день діти безкоштовно могли пострибати на батуті.

Малюків почастували смачною кашею та компотом. Це святкування не звичайне, воно по-родинному просте та тепле. Концертну програму та розваги створюють самі жителі: усі працівники Великоснітинської сільської ради та прихожани церкви ХВЄ «Джерело життя» були вожатими для дітей. Веселі конкурси, солодкі подарунки, можливість гарно провести час та проявити свої таланти зібрали малечу усього села. Кожен прагнув здивувати! Діти з азартом прийняли участь у конкурсі «Снітинка має талант». Перше місце здобула Каріна Городніченко, яка декламувала власні вірші, що до глибини душі торкнулися кожного. Дівчинці подарували ролики. Танцювальна пара Маша Садовська та Сашко Сарніцький здобули друге місце за запальний джайв , а сестрички Віка і Таня Дідик посіли третє місце за свої малюнки та вироби із солоного тіста. Ще багато учасників отримали заохочувальні призи – за талановиті поробки, малюнки, уміння артистично відтворити стан душі у цей святковий день!

Сольне виконання пісень, бальні танці, номери художньої самодіяльності, вірші – це все було зроблено силами наймолодших мешканців Великої Снітинки! Естафети для дітей та дорослих, солодкі подарунки і смачне морозиво і багато щирих посмішок – це запорука гарного настрою та цікавого свята.

Цей чудовий захід відбувся за матеріальної підтримки гарної людини та спонсора Віктора Ничипоровича М’ялика, який неодноразово приймав участь у громадському житті села Велика Снітинка.

Якщо ми можемо створити свято для дітей – ми зобов’язані це робити! Діти – це наше майбутнє і коли вони підростуть, вони так само будуть творити свято для своїх дітей. Саме з такими думками ініціювали проведення святкового багатогранного дійства сільська рада та актив села.

Дима Нетреба

займ без отказа

Comments are closed.