цікава спроба 08.02.2013..

..була у 08.02.2013 сесія, де чимало різних питань нашого селища Борова обговорили, все відбувалось в кабінеті голови на другому поверсі в селещній раді. Звісно, що за гарною традицією велась відеозйомка, для оприлюднення роботи депутатів та їх рішень. Але в певний момент, вже по за межами “офіційної” частини, було піднято цікаве питання: заборонити відеозйомку! Ось так..

..виборці делегують своїм депутатам право відстоювати їхні інтереси (гарантовані Конституцією), а депутати вирішують обмежити своїх виборців у праві на інформацію, і це відбувалось у нас в селі! Що так гарно і красномовно демонструє їх ставлення до свого електорату, зневага і навіть роздратування, щоб робити свої “темні справи”. Про прищик і зачіску кажуть, про захриплість і туалет, про все виправдовують – забули про основне..
Була навіть стаття свого часу, де теж цей факт було описано, і назва актуальна: Як Борова готується до майбутніх виборів голови. Це “дежавю”???

..запис всієї сесії є, а про саму подію треба дивитись з 2.12.34 по 2.20.08, щоб зрозуміти ХТО був проти.
..імена і фамілії всім відомі, вони навіть балотуються знову, або зайняли КОНТРОЛЮЮЧІ посади у виборчих лавах від дуже одіозних партій, що так символічно..

п.с: це наші місцеві “16 січня“, що обмежували права громадян, наших односельців..
займ онлайн

Comments are closed.