чутки про вул.Фастівську

..чутки про вулицю Фастівську чули вже всі, також є люди, що особисто підтверджують їх, але охоплено ще не всі можливі аудиторії. Тож спробуємо донести і до них “новину”.
..за стовідсоткову правдивість фактів гарантуватись важко, бо то чутки, але по закінченню ремонту центральних вулиць селища Борова (Київська, Васильківська, Франка, Пушкіна), меценати погодились і на ремонт бідолашної Фастівської, що є важливою транспортною артерією і вже давно чекала на ремонт. Вони розуміли наші потреби, погоджувались з додатковими власними витратами, і лише прохали про розподіл сфер робіт і їх фінансування.

..селищна рада бере на себе документально-погоджувальну частину, а також фінансування у виділенній на сесії з бюджету сумми (100-135 т.грн), і зосереджується на будівництві нового тротуару. Будматеріали та виконання планувалось доручити місцевому підприємцю, що платить податки в місцеву казну, і дає роботу понад двом десяткам мешканців смт.Борова, який частину робіт готовий був виконати в борг, бо мав надію. Сумму на решту робіт, так само як і їх виконання, меценати “домазали” б до наших 100 т.грн., а це приблизно ще +2-3 млн. грн. І якщо б зірки стали вірно, карти впали гарно, наміри підтвердились – то вул. Фастівська була б подібним автобаном, як є тепер вул.Пушкіна. Вулиці до ст.Таманське швидше і безпечніше вели людей і транспорт, земельні ділянки забудовувались оперативніше, приватний транспорт меше ламався на таких шляхах. Але..
..Але голова селища, який звик приймати одноосібні рішення, які іноді (або майже завжди) порушив перший пункт і…гроші чомусь відправив на Фастівське підприємство по ремонту шляхів. Все. Завіса…
..меценати почекали, побачили той балаган, і передумали далі робити щось у цьому напрямку. Тож шановні мешканці вул.Фастівська, та сусідніх провулків, дякуйте нашому голові селища за турботу про вас і про ваші дороги. Він звісно розповість свою версію подій, але ми чекаємо на оприлюднення договору з “шляховиками” та актів прийомки, де зазначено терміни та сумми, та пов’язано на гарантії робіт. Робіт ви тепер ці запити, дізнавайтесь, чому дороги такі які є, а не такі як вам хотілось, і тд. З меценатами-спонсорами-інвесторами ТАК поводитись не варто!

..і про “молоду команду”: всю попередню підготовчу і погоджувальну роботу було проведено саме ними, і вони бажали зробити шляхи краще і безпечніше, бо вірили в спільну працю. Але дії однієї людини все перекреслили…

..нагадую, що то все базується на голослівних чутках, і жоден офіційний папір про це відсутній, але можливо він і є..

займ

Comments are closed.