..черговий конфлікт

..6 липня 2016 року приблизно о 8.20 ранку в приміщенні селищної ради смт.Борова стався черговий конфлікт. Преамбула: документи про зонування, яке вкрай важливе для розвитку смт.Борова, потрібно було просто підписати галові (Ф.В.Воробей) і.. їх одразу мали передати далі по відповідному ланцюгу. Також повинні були отримати підпис про прийняття на роботу фахівця, що теж є вкрай необхідним для нашого смт., і він теж був заблокований .. а точніше “підвис” без погоджувального рішення. Голова відібрав папіри і сховав їх до сейфу, чим просто зупинив всю діяльність, зі словами “ясам”…

..і є численні приклади, коли в результаті таких дій документи банально зникали або їх зміст раптово змінювався, і всі наступні необхідні дії були неможливі. Так сталось і цього разу, і все йшло до чергового конфлікту, коли багатомісячна колективна праця повинна була згинути в надрах сейфу без погодження..

..влаштовувати бійки або інші неправмірні дії – це шлях “внікуди”, тому зробили все цивілізовано і згідно законодавства: викликали поліціянтів, склали заяву про викрадення документів, зафіксували на відео.

..наочна демонстрація “праці” нашого “керманича”, його ставлення до глобальних питань розвитку нашого селища, та вийняткові “дипломатичні таланти” у вирішенні (а точніше у створенні) конфліктних ситуацій. На відео є фрагметарний запис, згідно дієвих моментів, але уяву про подію викладено на загал.

..традиційна і крилата фраза “..мені не дають робити!” (с) нарешті стала зрозуміла: її автор веде постійну боротьбу з внутрішнім “я”, де добрий “я” протистоїть злому “я”, і у разі програшу він до цього “злого Я” апелює. Прикро це все, але це вже сфера інших фахівців, що можливо зрозуміють природу такого явища..

відео..

..ті виборці, що віддали свій голос за цю людину, повинні вже зняти свої “рожеві окуляри”! Це просто фіксація окремих очевидних фактів, а скільки є невідомих ще випадків, і коли вони стануть відомі? Майже півроку йде постійна боротьба в стінах селищної ради, типові і оперативні питання стають унікальними і проблемними, а саме за таких деструктивних дій лише однієї людини. То може варто його змінити? займ на карту онлайн

Comments are closed.