БФ "Сварог". проблеми

Сьогодні, 06 липня 2016 року, волонтери БФ “Сварог”, мами дітей , які зареєстровані у фонді та члени профільної комісії з охорони здоров’я були на прийомі у селищного голови міста Борова. Стояло вирішення питання щодо медичного кабінету БФ “Сварог”, який нам селищна рада передала в безкоштовне користування на термін 6 місяців. 25 червня відбулося відкриття медичного кабінету, а на наступний день ми не змогли розпочати роботу, тому що немає договорів на комунальні послуги.

Наша зустріч з головою селищної ради закінчилася на не позитивній ноті. Мы написали Заяву. Але термін розгляду заяви складає місяць. Для нас це дуже довго, тому що вже зараз до нас приходить дуже багато дітей, І нам потрібне приміщення де моїх всіх можемо прийняти. Тому, прошу всіх Мешканців Борової, Бути небайдужими і підтримати нас. Завтра 7 липня 2016р. О 10:00 ранку відбудеться соцопитування. Соцопитування буде складатися з 2 запитаннь:
1. Яке ваше ставлення до медицини в Борова.
2. Яке ваше ставлення до селищної ради та до роботи голови селищної ради Борової.

Тому якщо ви хочете щоб у вашому селищі приймали кваліфікаційні лікарі та був селищний голова який підтримує громадян свого селища просимо Вас прийняти участь у нашому соціальному опитуванні. Не будьте байдужими.

інформація надана волонтерами БФ “Сварог” електронкою деньги в долг

Comments are closed.