благоустрій. флейм. Босой

..нещодавно було повідомлення про чергові банальні факти благоустрою в смт.Борова 9.07.2018: дорожнє покриття в селищі ремонтує спецтехніка типу “слонік“. Аналогічне за змістом розмістив у себе на сторінці у фб в.о. голови в селищі Борова Дмитро Босой, і потім там розгорнулась дискусія не байдужих до благоустрою місцевих мешканців, а ще добавились прохання і поради в конструктивних напрямках, і обговорюють навіть гострі проблеми з можливими напрямками рішень. Скріни полемік нижче…

..люди розуміють різницю між справжнім господарем і тими що були трішки раніше госпІдарами (прізвища яких всім відомі, де й діалогу подібного не було, бо ховались за фейковими ніками і лячно їм було бути відвертими, брехали), тому з певною надією очікують позитивних змін і дають свої поради..

..це не транжирити бюджетні кошти, засипаючи у ямки сухий відсів, і не втикати картавим рилом у фб на роботі за ставку і премію (з наших податків! Навзамін НІЧОГО н робивши на ці кошти), і навіть не “проснутись” раптово і почати писати тексти у фб про погане господарювання (бо це наслідки твоєї роботи, що ти не зробив свого часу), і підтягувати у діалог недалеких осіб для власної підтримки. Там ніхто не радився і навіть не звітував перед односельцями, тупо тягли час і “своє бабло”, без необхідної для посади віддачі.

Час розсудить.

..і це ще не кінець дискусії! займ на карту

Comments are closed.