"бандероль" на Гранітне

..село Мотовилівська Слобідка належить до Мотовилівського куща, розсташоване поруч, люди є знайомі. Дійшла чуйка про потреби бійця з фронту від його родини, і навіть про підготовлене для відправки “бандеролі” йому, але не знали як: туди на фронт нічого не йшло. Так співпало, що саме майже “туди” відправлялась чергова автівка від громади селища Борова, і вирішили допомогти з доставкою. Запаковані речі, продукти, якісь предмети і металева піч з казаном та сушилкою – все поклали до бусика.

..вантаж з с. Мотовилівська Слобідка перевезли у с.Борова. Тут його перевантажили у УАЗ.

..але його грузовий відсік був невеличкий, планувалось завантажити ще додатковими речами іншим бійцям, і все одночасно вкласти і відвезти було нереально, тому вирішили забрати все крім печі. Що і зробили.

..і вже наступного вечора вантаж був у м.Волноваха, де його забрали друзі адресата, і отримали ще додаткові “бонуси”.

..а піч відвезли у м.Біла Церква, до розподільчого пункту БІЛОЦЕРКІВСЬКА ВОЛОНТЕРСЬКА ГРУПА де саме вони готувались вантажити свою автівку до Волновахи. Звернулись до них з проханням допомогти нам – вони погодились. Результат: на вечір 23.11.2014 піч доставлено і вивантажено у шпиталю м.Волноваха і чекає свого адресата!

..комплектні димові труби і бонусна консервація, те що на фото, теж було відправлено.

..вся подія почалась у середу з вечірньої загрузки в невеличкому селі на Фастівщині, потім у вечір п”ятниці повантажили уаз, а в суботу його вже передали. І нехай трохи все це було тяжко і коштів вимагало, але головне допомогти нашим хлопцям, що зараз воюють там! займ

Comments are closed.