архів. заклички весни 2018

архівні спогади: ..анонсований захід “Заклички весни” 2018 відбувся! Обрано нову локацію, яка навіть викликала побоювання у своїй “неприступності” на горі за околицею (або далеко від центру) селища Борова, але…але то були марні хвилювання! Чимало прийшло відвідувачів пішки, багато хто приїхав на авто і привіз сусідів і друзів, малечі набігло багато. У переддень на майданчику провели підготовчу роботу, встановили дідуха і наробили “садових меблів” з порізаних колод та мішків з соломою. А потім ранком все почалося..

..трохи тексту з теренів фб:

https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%81%D1%8E%D0%B4%D1%83-%D0%91%D1%83%D0%B4%D1%83–226920041132646/photos/?tab=album&album_id=350382435453072 – альбом від Юлії Кальфи

https://photos.google.com/…/AF1QipPRosDwRng-zWvMJlrf4zwwkcm… – альбом від Андрія Гладченка

Два прекрасні альбоми, які яскраво демонструють наше свято – “Заклички весни – 2018”. Хочеться написати дуже-дуже багато. Про те, як готувалися, придумували, відпрацьовували. Про те, як надихалися, підтримували одне однгого. ПРо те, які наші діти – гуртківці – вже дорослі та відповідальні. Про те, що ми в гуртку – справжня команда, де можна сміливо покластися одне на одного! Про те, як сміялися, поки в”язали дідуха – солом”яну Масляну, як переймалися, чи переживе вона на самоті ніч, чи не підпалить її завчасно яка лиха сила, бо весь суботній вечір бахкали петардами в гаю якісь парубки. Як дві тендітні дівчинки Ліза Коломієць та Аліна Кудряшова прийшли о 7 ранку в неділю, щоб охороняти нашу галявину, розпалити вогнище, наварити всім чаю! Які смачнючі млинці поприносили з дому та пригощали всіх охочих Влада Косінова Крістінка Третяк Вероника Гусакова Настя Даневич Liza Shcheglyuk! Як Васьок Тарасенко та Володимир Черненко (Володимир Михайлович Черненко) показували правила проходження етапів мотузкового парку! А Льоша Щербак забезпечив безперебійний вогонь наших кількох вогнищ. Світлана Швець – Боря Швець носив воду – всі були настільки заклопотані, що не завжди встигали поспівати, потанцювати чи перехопити млинця! Раділи на святі всі- і дорослі, і малі. Нам дуже приємно було влаштувати таке свято борівчанам! НАм приємно, що і дорослі, і молодь підходили та пропонували допомогу. Миха Ноча з сином та дружиною організували чудову гойдалку між березами – неповторні фото вийшли у всіх на тій розвазі! Виктор Хилинский та Оксана Хилинская з син та друзями смажили млинці на березових фінських свічках. Дівчатка ліпили вареники з сиром та вишнями на майстер-класі, варили їх на пару та у воді, мастили сметаною та пригощали всіх охочих. Про всі приємності свята і не переповісти! Був гурт “Надверчір”я” з колоритними піснями, був музикант пан Леонід зі своєю старовинною гармошкою, дзвеніла накувальня пана Роман Верес, пахощі шашлику, глінтвейну та картоплі від Marry Anna з чоловіком, гончарні вироби від Роман Гончаров. Люди прийшли зі своїм частуванням – пригощалися самі та пригощали всіх – як і ведеться на справжньому українському святі! Інна Третяк, Александр Курбет, Andrey Gladchenko, Дмитро Босой, Надія Москаленко, Yulia Kalfa, Tamara Hladchenko, Darina Gladchenko, Владимир Ступак – всіх і не побачила, і не до всіх підійшла, але дуже-дуже всім дякую за хороший настрій, гарні враження, допомогу та підтримку! І, звичайно, дуже пишаюся нашими (вашими) дітьми!!!! А вони ж вже чекають на нове свято!!!


..шаман


..коротеньке відео з місця подій, з атмосферою і звуком, для отримання свого задоволення..

заклички весни. відео
“Всюди Буду!”. заклички весни
масляна
Борова. Масляна 2013

Comments are closed.