"Всюди Буду!". заклички весни

Згідно традиції, провели вчора заклички весни!

ПОДЯКИ:
Дякуємо директору будинку культури смт Борова та всім творчим колективам за цікавий та змістовний концерт! Дякуємо Вересу Роману з помічниками за видовище “кузня в процесі”!
Дякуємо художнику Василю Легкому за майстер-клас з вирізання ложок та виставку полотен!
Дякуємо Івану Кирсенку та всій його родині за неймовірну кількість смачних млинців та величезні казани справжньої козацької каші!
Дякуємо родині Хілінських (Віктору та Оксані) за технічне та кулінарне забезпечення свята (вогнище, смачні млинці, варіння вареників, протипожежні заходи)!
Дякуємо роидині Гладченків (Андрію та Тамарі) за інформаційне освітлення події, за технічну підтримку (авто, пили, пироги з варенням), за ініціативи та навіть боротьбу за реалізацію цього свята сам в такому форматі!
Дякуємо Іллі Голубу за доставку та надані дрова (саме такі, як треба;-) !
Дякуємо Кудіну Владиславу за багатопланову підтримку (вогнище, млинці, вареники, прибирання)!
Дякуємо Гірнику Миколі за фінансову підтримку всіх наших гастрономічних витребеньок!
Дякуємо адміністрації селищної ради за інформаційну підтримку!
Дякуємо Кізяну Миксиму та Босому Дмитру за організацію та реалізацію варенично-млинцево-кашевих розваг! А також за активне залучення своїх родин до організації та участі у цьому родинному святі!
Дякуємо родині Малишевих-Губар за організацію спортивних туристичних розваг на мотузках!
Дякуємо всім учасникам гуртка “Всюду буду!”: Іллі, Васі, Вові, Павліку, Насті, Каті, Саші, Саші, Льоші, Вані, які прийшли для організації та участі у святкуванні (до, під час, замість, після уроків – вибрати потрібне ;-))
Дякуємо Ользі Пилипівні Кізян та Людмилі Олексіївні Микитюк за залучення учнів школи до національних традицій закличок весни!
Дякуємо всім борівчанам, підприємцям і (хочетсья вірити) гостям нашого селища за участь в заході, за увагу до мистецтва, творчості, туризму та гастрономії!

Погода радувала, люди раділи, майстри тішилися увагою. Наш гурток “Всюду Буду!” дивував односельчан вогнищем “фінська свічка”, на якому майстерно смажилися млинці та варився народний чай (з вишневих гілочок, цвіту липи, акації, меліси, барбарису, чорнобривців). Було багато цікавового: виступи народних колективів, коваль з демонстрацією ковальських процесів, художник зі своїми творами, який ще й навчив багатьох дітей вирізати ложки; створили мотузяний парк для цікавих долучитися до туристичних навичок та полазити-походити-поїздити натягнутими між дубів мотузками; закликали хором весну, птахів та дощик (і справдилося, пішов вже наступного дня дощ ;-) і, звичайно куштували смачну кашу, млинці та вареники – адже на свіжому повітрі завжди все смачне і діти дивували батьків, що їли все запропоноване так, як дома їх і не примусити! Наш дебют вдався, і ми запрошуємо долучатися до наших заходів всіх друзів – приходьте! З нами завжди весело, цікаво, корисно і смачно!;-) Більше фото і відео тут (туристичні аспекти на перших та останніх 8 хвилинах відео. Посередині – дуже цікавий концерт нашого селищного будинку культури!) https://borova.org/zaklichki-vesni-video/#more-20239
Наші фото тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 … 0772899121

додаткові фото тут:

https://plus.google.com/113670731114987944063/posts/T417G1qvDe2

https://plus.google.com/113670731114987944063/posts/etMZF4wenfR

https://plus.google.com/113670731114987944063/posts/PxEHAVvBaFP

тема на форумі : тут

кредит

Comments are closed.