архів. “Свято літа 2018”

..анонсована подія відбулась! Позаминулого року Борівська селищна рада спільно з Борівським будинком культури започаткували щорічне свято “Свято літа”. 07.07.2017 року другий рік поспіль провели захід, а 07.07.2018 – третій захід!.Було багато радості та позитивних емоцій, котрі переповнювали присутніх дорослих, а ще спонукали малечу витрачати свою енергію на атракціонах,  молодь проявила себе на вечірній дискотеці !! Вкотре впевнилися в тому,що ми маємо безмежну кількість талановитих колективів, безмежну кількість творчої та культурно розвинутої молоді! 

..велика подяка творчим колективам Борівського БК, керівникам гуртків, творчим людям. Куценький на заході ярмарково-торговий ряд був, але насичений гончарством і вишиванками, дрібними сувенірками і щирими пригощаннями (шашлик, юшка, каша). Для запобігання зневоднення та втамування спраги, добродій надав фасовану питну воду для малечі і присутніх, безкоштовно. Ще було “мохіто” від ініціативних жіночок, його теж спожили.. Далі на березі було встановлено атракціони – то головна мета малечі і основний магніт їх інтересів: карусель, батути, тарзанки, повітряна надувна гора..

..по закінченню, в зазначений час, частина молоді лишилась на майданчику вимагаючи продовження, але порушувати встановлені законом межі організатори не наважились. Варто продумати більше орієнтовану на молодь та їх відпочинок територію і обладнання, для проведення більш тривалих танцюльок…

..про організаторів коротко: Борівська селищна рада, Борівський будинок культури, добродії без вимог, ГО “Рух розвитку селища Борова” (суто технічна підтримка).

..далі фото та відео з події!


..багатьох потішив атракціон “перевези ящики пива і розбий всі пляшки”


..магніт розваг в чергах з батьків і дітей


..представник добродія з привітальним словом


..дали “джазу” музики з колективу “Time River”, грали улюблені хіти з колекцій минулого, що доповнило захід яскравим виступом!


..хіт “молодововчиця” бісували постійно, і в ночі під ліхтарями вигляд мало як на фото, у відблисках ..

..решта фото тут.

..відео частково редаговане з неповним охопленням подій, але з ключовими моментами. на півтори години.

п.с.: на 23.20 стисло про минулий рік, де про поновленя на посаді в.о. керівника бср і …нуль згадки про ту пошесть, що рейдернули владу і протримались менше року, бо дурні. Основні діючі особи заколотників на цей захід не прийшли, але окремих екземплярів люди помітили в бажанні засвітитись, і зважаючи на відсутність в них совісті – проігнорували їх потуги.

стосовно теми:
свято літа
“Свято літа”.

Comments are closed.