архів. сайт кІзяків 2

..моніторинг мереж і місцевих ресурсів в черговий раз “порадував”, як і попередні знахідки: черговий сайт кІзяків 2 знайшовся! Щоправда він наразі дохлий (останнє оновлення аж за 25.07.2017), але є кеш і тд., що дозволяє оцінити “вартість” ресурсу.

Традиційно виставлено все у негативі до України і нашої місцевості інформування, викривлена і спотворена суть подій, а головне – їх тішать наші проблеми, що стосуються тільки нас, але.. (цитата: “Борова.Сесия №20…ну или то шо назвали сесией…майданутые рулят…смотрим….коментировать шо то излишне….“)!

..коли свого часу щільно узялись за попа навозенка (а саме Мотовилівку він обрав собі “вотчіной”), той хутко постирав свої меседжі і навіть казав, що то провокації (дбл бл (с)) і то не він писав, але в мережі збереглось чимало по ньому написанного. Згодом він утік (вРостов) в росію, а звідти продовжив свою діяльність проти нас і України. Перевертні мають свій “стиль”, він подібний і навіть незмінний, лише трішки антураж інший, що навело на думки..


..якщо хтось не знає, то це кольори імперського прапору росії, і він тут зайвий..

Цей черговий ресурс – “консерва”, яка протухла і перестала працювати, але є доказом роботи наших воргів..

..звісно що добірка куца, щоб “розкрити” глибини бредових текстів цієї вигрібної ямки, але для розуміння їх напрямку трохи скрінів:

..в правому верхньому куточку притулився специфічний банерок однієї сепарської течії, яка вважала створення “Киевская Республика” майже вирішенним питанням і…. вже з 25 березень 2015 р.

Тепер схожі думки до інших ресурсів і новоявлених течій, що почали виникати поруч, а також осіб що підпали під вплив..

..чого варта “партія жолудя” і його адепти, що почали активізуватись і раптово робити “добрі справи” – відомо більшості, хоча кожен хто знає їх особисто розуміє справжню “вагу”. Знову виникають схожі думки, коли недобре лізло під виглядом добра, як і раніше: “Меня терзают смутные сомнения” (с) Бунша. кф. “Иван Васильевич меняет профессию”

..проведення спортивно-масових заходів, від футболу до спартикіад, завжди привертали увагу і підключали зацікавлдену молодь, але варто придивитись до організаторів і … чергові фейли:

“зажиття” від Рабіновіча +”Союз православных сил” від УПЦ (МП) + “Політична партія “Вся Україна”” проект з непрозорими цілями та ідеологією!! – яскраве підтвердження чергових підозр..А останні події з поповненням новим членом лише підтвердило здогадки…

п.с.: це повідомлення за 26 Серпня 2018 і воно лише зайвий раз підтвердило актуальність здогадок того часу, коли лайно лишається лайном…

Comments are closed.