архів. питання забезпечення. COVID-19

..це архівне повідомлення за 22.07.2020 депутати Борівської селищної ради, які є членами профільної комісії, відвідали ще й керівництво фастівське нашої Борівської амбулаторії ЗПСМ . Мета: аналогічно проконтролювати витрачення коштів, що було направлено на закупівлю медичного обладнання у період початку пандемії в Україні COVID-19.

Коли звернулися медики району (мотивуючи це крайньою необхідністю) з певним проханням, було погоджено рішення перекинути кошти з ремонту спортзалу у ліцеї смт Борова на придбання обладнання з певними умовами: більша частина сумми (410 т.грн) йде на сам апарат УЗД для ЦРЛ, а менша (100 т.грн.) на фінансування потреб місцевої амбулаторії (яке забезпечує всім Фастів). Саме з таким пояснювальним листом все було погоджено і доправлено на опрацювання у м.Фастів.
..з моменту прийняття рішення минуло чимало часу, в мережі почали ширитись чутки і звернення про недооснащення місцевої амбулаторії, тож з ініціативи керівника профільного комітету і відвідали фастівське районне керівництво, щоб дізнатись причини і пошук рішення проблеми, задали поточні питання і вислухали відповіді. Подробиці на відео.

..якщо стисло: кошти погоджені і направлені з БСР до Фастова, з урахуванням потреб місцевої амбулаторії (на 100 т.грн.) до адресатів не дійшли – на сесії у м.Фастів проголосовано було без умов сесійного рішення депутатів смт Борова. Очікувалось надходження всього необхідного і в повному обсязі для амбулаторії, а вони потерпали від недостачі, і мусили звертатись про підтримку ..


планово і посильно район надавав селищу необхідне

стосовно теми:

подяка БСР від ЦРЛ
узд від бср. COVID-19
9 лікарень. COVID-19. Київщина
БСР. кошти лікарням. 30.03.2020 +сесія
БСР. списки. медичних працівників
клопотання від лікарів до БСР
Особисте: УЗД (УЗІ) в с.Борова ще?

Comments are closed.