архів. печериці. ГО “РУХ”. 19-20.02.2020

архівне повідомлення про минулі справи, що робились тоді

..19.02.2020 по-обіду традиційно раптово отримали пропозицію від наших друзів-волонтерів на врожай печериць, котрі ми можемо допомогти передати нашим традиційним споживачам, на традиційних умовах волонтерства. Тобто безкоштовно! Хутко мобілізувались і…

..приїхали до складу-виробництва (с.Глеваха) й завантажились. Наша норма цього разу вийшла  660 кг. Термін придатності у подібного продукту стислий, вимагає оперативності, а вже минуло трохи часу як його було зібрано, тому на дальні вояжі свіже не дійде. Свого часу ми аналогічні отримали пропозиції і розповсюдили тоді печериці: в КСС, на фронт до 72, до волонтерів з БЦ у інтернат, на сушку. Вирішили знову розвезти по місцевій локації у смт.Борова, с.Фастівець, у м.Фастів, до Эдуард Копылов (він отримав значну частину ящиків з печерицями для відправки нашим бійцям в АТО), що й виконали майже уночі на понад 50 сімей доставили власним транспортом. Фото моменту передач відсутнє, нічні кадри темні, а хто отримав – той знає! Розвозили ще й 20.02.2020 по адресам грибочки, щоб встигнути до всіх, тож частково цього разу врожай печериць отримав і дитячий будинок на Білках.

..сушки-нарізки-фасування цього разу ми не виконали, бо дружні волонтерські заклади припинили фасовальну роботу на подібних випадкових напрямках, і сфокусувались на стабільних і більш актуальних течіях. Переробка у консервацію чи маринування, що вже колись виконувалась, за технічними проблемами теж відпала. Лишився один варіант: розвезти як є, свіже..

Традиційно висловлюю подяку тим хто нам вкотре допоміг: Олександр Валентинович, Лариса Кержанцева, Тамара Вікторівна, Эдуард Копылов.

Технічне забезпечення: ГО “Рух розвитку селища Борова”

..на цьому фото “видно” момент де зафіксовано Эдуард Копылов, він отримав значну частину ящиків з печерицями для відправки нашим бійцям в АТО, у вантажному відсіку його волонтерського буса.

звіт про доставку на передову буде згодом.

архів новин.

печериці для КСС
печериці. ГО “РУХ”. 13.04.2018
печериці для 72-ї
печериці для інтернату
печериці для 72-ї. звіт
печериці для АТО. сушені

Comments are closed.