архів. отг. В.Мотовилівка. 18.09.2019. громадське слухання. відео

..це архівне повідомлення про події що тоді відбувались, і тепер можливо комусь вже розкриються очі хто був зацікавлений у НЕстворенні нашого отг з центром у смт Борова, а у протидії.

..був анонс про громадське слухання в бк с. В.Мотовилівка. на 18.00 годину 18.09.2019. Прийшли запрошені і зацікавлені. На вході була реєстрація. Чомусь наполегливо не пропускали “чужих”, за дивної мотивації і за своїми трактуваннями, але ж це громадське слухання і воно МУСИТЬ бути відкритим і прозорим, та чомусь не для всіх. Очевидне порушення. Представники влади відсторонились. Це особиста думка автора! 

..далі було все просто: зібралось загалом приблизно 25 осіб (потім ще виходили-заходили), розпочали слухання, озвучили регламент, зачитали статистичні дані на тлі показу слайдів, надали слово бажаючим виступити. Все..

..окремо потішила підвищена стурбованість за наявної відеокамери і її запис подій, що начебто це не відкрита відбувалась зустріч на яку самі всіх запрошували, а таємнича приватна вечірка, і треба заборонити робити відеофіксацію. Кумедні люди..

..детально і без жодних купюр чи врізок, як заснялось камерою, все на відеододатку! А те що окремим персонажам в кадрі здалось чи привиділось, суб’єктивне і однобоке – то їх особисте бачення і на суть впливу не має, кожен сам побачить і почує про перебіг подій і зробить особисті висновки. Наша мета – донести інформацію..

..подібний захід відбувався раніше у смт Борова:отг. обговорення 07.08.2019, де жодних заборон чи притензій як до присутніх, так і до самого факту відеозйомки. Було тоді запрошено фахівців, що детально розтлумачили ситуацію, навели приклади і провели локальний “лікбез” по тематиці.

..ще приємно здивував кловун від регресивної партії, котрий ніс ахінею і наводив приклади (є на відео) , що в когось все гірше ніж у нього, але в дискусії з ним опоненти його ж фактами і поправляли. Пустомеля..

..власне саме відео на годину, як є…


п.с.: переважна кількість односельців що мали бажання прийти на захід, але не мали можливості, можуть спокійно переглянути надану інформацію у довільний час, і отримати меседж від місцевої адміністрації, а не користуватись чутками. Цінуйте те що для вас роблять..


п.п.с.: всі задіяні у цій афері наразі отримали теплі місця чи сатисфакцію, як і решта борцунів що затихли і пропали (хоча так кричали “заотг”) а замість отг з центром у смт Борова було створено майже повну аналогію, але з важливими вийнятками: нам ПРИЗНАЧАЮТЬ керівництво і відібрали самостійне прийняття всіх фінансових та інших рішень. Вітаю, всі хто це підтримав, зробили себе разом…

Comments are closed.