архів. 18.09.2014 . дарунок шпиталю

..повідомлення від 18.09.2014: ранком з с.Борова виїхало авто, забрали ще людей у м.Фастів, і через 5 годин були у м.Вінниця. Везли медичний прилад, який придбано було за сприянням міжнародного благодійного фонду “Витязь”, для реабілітації поранених. Керівник фонду, наш односельчанин, Дурицький Віталій Анатолійович (син Дурицького Анатолія), фонд існує з 1998 року і є благодійною організацією, сприяє та підтримує інвалідів та постраждалих у військових конфліктах. Має нагороди та відзнаки.

..про сам прилад докладно пояснено у розмові на відео, також його принцип дії і основна цінність для військового шпиталю, і навіть є приклад використання. Сам шпиталь знаходиться в затишному і мальовничому місці, добре оснащений і забезпечений. На фото є різні ракурси та об”єкти, які демонструють та підтверджують ці слова.

..сама поїздка була тривалою, і забезпечення транcпортом для реалізації з доставки, від громади селища взяв на себе громадський актив. Майже цілий день в дорозі і приблизно 800 км. Але воно того варте..

..відео

Comments are closed.