Архів. ОТГ неФастівська

Архів. Минуло трохи часу, і тепер можна оглянути пройдений шлях, та й порівняти хто що казав і робив: ..той анонсований захід, стсовно Фастівської ОТГ (приняймі так анонсувалось), пройшов трохи інакше ніж здавалось. Нижче текст від свідка подій і його аналіз..

Доброго дня, шановна громадо селища Борова та громади сусідніх сіл!🇺🇦

Сьогодні в приміщені Київської ОДА під головуванням заступника голови КОР Добрянського Я.В. відбулось засідання робочої групи по підготовці перспективного плану формування території громад Київської області, з подальшим винесенням його на пленарне засідання сесії Київської обласної ради.

В своїх виступах голова Фастівської районної ради, мер міста Фастова, голова Мотовилівськослобідської сільської ради, голова Оленівської сільської ради та особисто я одностайно підтримали створення Борівської об‘єднаної територіальної громади!

Найбільше здивувала позиція Мотовилівського сільського голови (враховуючи, що вони начебто ініціювали об‘єднання в Мотовилівську ОТГ), яка сказала, що вона як керівник впевнена: Мотовилівці потрібно приєднуватись до Фастова!😁🤪

Вже в кожному селі, куди ми направили листи-звернення з пропозицією розглянути питання про створення єдиної Борівської об’єднаної територіальної громади, призначено громадські слухання на кінець вересня або початок жовтня!❗️

Тільки Мотовилівська сільська рада😩, я так розумію, просто відмовчується та розповідає про плани провести анкетування по селу замість того, щоб завчасно призначити загальні сільські збори та заслухати думку самої громади: чи їм об‘єднуватись з Боровою, чи з містом Фастовом (яке, доречі, підтримує об‘єднання Борівської ОТГ, адже розуміє, що в такому випадку для сіл буде набагато більше перспектив розвитку). Потрібно, щоб саме громада – мешканці сіл Мотовиліської сільської ради – приймали це відповідальне рішення та не дозволили представникам сільської ради грати долею своєї громади та всіх навколишніх сіл!

Шановні громади сусідніх сіл, я закликаю всіх (особливо сіл Мотовилівської сільської ради) максимально активізуватись та взяти участь в обговоренні та прийнятті рішення про об‘єднання територіальної громади! Найбільша проблема зараз – це дифіцит поінформованості, відсутність спілкування влади з громадою, а також спроби маніпуляції фактами (розрахунками) та думками!

Зараз настав історичний момент. 💪Ми маємо разом прийняти ряд доленосних рішень, від яких залежить майбутній розвиток нашого краю! Тому нам всім потрібно об‘єднатись та одностайно взяти курс на створення Борівської ОТГ. 🙏💙💛

З повагою, в.о. селищного голови Босой Д.А.

..полеміка в коментах:

Comments are closed.