архів. отг. деза від опзж.

..архівне повідомлення  . ..як представники “опзж” мімікруючи під “сл” роблять свою дестабілізуючу справу – брешуть! Приклад в друкованих шпальтах. .

..фідбек в коментах цікавий, частина мешканців навіть не знає нагального стану справ, а керуються чутками від тих хто цю газетку їм підсунув, і трохи спантеличенгі. Є добірка новин, що періодично викладалась тут на загал, де все пояснили фахівці у цій сфері. Ці пояснення можна переглянути ще раз, а потім, якщо раптом не зрозуміло або не співпадає з іншою інформацією, переглянути ще декілька разів, і зрозуміти нарешті відмінності у тих чи інших аспектах і джерелах. Відео надається для усвідомлення і розуміння, на прикладах і фактах, а не так як надруковано і перевернуто все. Доречі, цікаво, чому жодного відео зі створення отг від авторів тексту в газеті нема, де видно які є численні представники громади і ведуть спільну розмову з авторами…

..так само, як перешкоджали саме ці “правдолюби” зробити відео з громадського слухання і сесії, щоб перекрутити все. Нема їм віри. Брехуни!

..так от аналогічні збори відбулись в інших н.п. раніше: збори громади. Мотслобідка. 28.09.2019 і отг. В.Мотовилівка. 18.09.2019. громадське слухання. відео, збори громади. Оленівка. 5.10.2019. Ці збори ініційовані були у наслідок цих звернень: Борівська ОТГ. Рішення 3 від 12.09.2019. А передували зверненням обговорення: отг. обговорення 07.08.2019. Потім були ще отг. М.Солтанівка. 12.10.2019. громадське слухання. відео, а згодом була сесія в с. М.Солтанівка, де за чутками (протоколів нема) цей н.п. прийняв рішення утриматись від пропозиції з смт Борова на утворення спільної громади. І якщо потуги виявляться марними, то всю цю “дрібноту” знову запихнуть під найбільшого або потужного н.п. з усіма наслідками..

..той самий текст з повідомлення:

Доброго дня, шановна громадо селища Борова та громади сусідніх сіл!

Цими вихідними отримав багато повідомлень та телефонних дзвінків від мешканців сіл Мотовилівки, Оленівки та Мотовилівської Слобідки з питаннями: що це за газети та що за листоноші їх розносили по селах.

Хочу повідомити всіх, що, на жаль, дані особи просто дезінформують та вносять неясність в стан справ по об‘єднанню територіальної громади!
Станом на сьогодні спільно зі всіма сільськими головами було прийнято рішення селищної та сільських рад про об‘єднання в одну Мотовилівську об‘єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі Борова! Відповідні рішення сесій були подані до КОДА та КОР, як того вимагає методика.

Виникає питання, навіщо дані особи (деякі з яких навіть не проживають на території сіл майбутньої громади) вводять мешканців в оману, таким чином намагаючись всіляко перешкодити об‘єднанню територіальної громади!?

Прикро, що саме такими діями «волонтери» разом з Мотовилівським депутатом почали передвиборчу кампанію…! Хоча жодної їхньої заслуги в процесі об‘єднання територіальної громади немає, а є навпаки постійний супротив!
Звертаюсь до всіх мешканців навколишніх сіл з проханням ретельно перевіряти інформацію, яку вам подають такого роду «активісти» та «волонтери»! Звертайтесь за будь-якими офіційними даними до свого сільського голови, щоб уникнути дезінформації!
Зараз головне не дати таким людям можливості своїми діями перешкодити процесу об‘єднання!

З повагою, в.о. селищного голови Босой Д.А.

микрозайм

Comments are closed.