архів. довгобуд у 32 роки!

..архівна чергова і тривала історія з цим недостроєм чи довгобудом (вже 32 роки!) має своє продовження, про нього повідомляли:“довгобуд”, “довгобуд у 30 років!”, “довгобуд у 30 років! продовження..”., “довгобуд у 30 років! Ч.3..”, “довгобуд у 30 років! частина.4“, “благоустрій. хащі довгобуду“, “благоустрій. хащі довгобуду 4.04.2017“.

Тоді навіть вважалось що настало діло паперів, які повернули у власність громади цю споруду, щоб довести до наступного етапу: зумовити працювати на користь, а не “прикрашати” місцевість. Було створено  листа: проект звернення щодо нового дитячого садочка….

..і наразі знову згадуєм про це. Час йде, споруда в аварійному стані, держава утримує своє майно на території громади, а громада очікує рішень..

..і  все. Актуальний стан руїн довгобуду на фото.

..компанія “Розточчя” повинна була вже ту багатоповерхівку закінчити і заселити, та все склалося не так як гадалося, і цей довгобуд продовжує “майоріти” майже в центрі селища поруч школи, приваблюючи до себе школярів та інших.

..наразі про плани на цю землю і споруду на ній нічого не відомо (як і про надходженння до місцевого бюджету), але були чутки (!) що були бізнес ідеї по знесенню  недобудови і за новим сучасним проектом встановити “свічку” у п”ять чи вище поверхів, з розвиненою на нижніх поверхах соціально-комунальною інфраструктурою (садочки, кафе, пральні, бані, магазини і тд.). Чутки – справа ненадійна, але може хтось той проект презентує, а там і чутки зайві будуть…

..можливо відкритий конкурс і демонстрація проектів, плюс обовязкова громадська думка, а також сплата у місцевий бюджет усіх необхідних податків і тд. змогла б цей “чемоданбезручки” посунути у напрямку вирішення. Хто зна…

 


..про цю споруду свого часу вже повідомляли, як про занедбаний довгобуд, що вже існує в такому стані понад 30 років!
..земля селища під недобудованним житловим будинком ДОКу, що вже змінив власників і продовжує своє “існування” – руйнацію. Раніше був кран на рейках, баштовий, щорозламли підлітки, а згодом його порізано було на брухт. Пригнано було інший кран. Стоїть ще. Рік тому ще паркан та охорона була на об’єкті, тепер паркан завалено, а охоронці зникли. Сама споруда аварійна, вимагає зносу, або повної реконструкції. Тривалий час вже ходять чутки, про міфічного власника “зі Львову”, що придбав цей довгобуд за 16000 грн (!) років з 10 тому. Начебто планували відновити будівельні роботи і….
..актуальний стан на фото.

..будівля стала “ігровим майданчиком”, бо залишки сміття і характерних надписів, вказують на постійних відвідувачів…
..планувався на першому поверсі сучасний магазин, підвал і сховище, окремі сходи..
..п’ять поверхів житла – тільки 2 повноцінних є зараз, третій недобудовано.

..вид з вікон мав бути захоплюючим, краєвиди селища і мальовничі далі, але лише пустка..

..зелені хащі помалу опановують простір, повиростали дерева, “джунглі” буяють..

..дитсадок підприємства був збудований у дворі будинку – все для зручності мешканців, але садок вже не “садок”, а будинку ще (вже) нема..

..школа селища – через дорогу! Живи, рости, вчись..

..дуже символічно: сходи в нікуди..

..мабуть депутатам округу, де стоїть цей недобудований будинок. є що розповісти про нього..
..а поки це місце, скоріше як декорації до гри “сталкер”, або чергова демонстрація втраченних можливостей….
..


..тема про довгобуд отримала продовження, ксерокопії документів і перепису між власником і сільрадою, були надані депутатом селища..

..з тексту видно про бажання закінчити будівництво і здати будинок в експлуатацію, і навіть зазначені терміни, але..
..також є лист-звернення, де наголос зроблено на сучасному стані споруди і довкілля, і про можливі дії влади. Добре, що є можливість ознайомитись з паперами, хоча-б зараз..

..цю нформаціюя надав депутат селища від округу №11 Каленченко Людмила Михайлівна 4-10-17 0674258175 займ без отказа

Comments are closed.