довгобуд у 30 років! частина.4

..тривала історія з цим недостроєм чи довгобудом має своє продовження, про нього повідомляли: “довгобуд”, “довгобуд у 30 років!”, “довгобуд у 30 років! продовження..”. Тепер діло паперів, що повернули у власність громади цю споруду, довести до наступного етапу: зумовити працювати на користь, а не “прикрашати” місцевість. Створено відповідного листа: проект звернення щодо нового дитячого садочка, його текст надається нижче..

Голові Ради Благодійного
фонду Петра Порошенка
М.А.Порошенко

Шановна Марино Анатоліївно!

Користуючись нагодою, висловлюємо Вам свою повагу та звертаємося до Вас від імені жителів територіальної громади смт Борова, Фастівського району, Київської області, з проханням допомогти у вирішенні питання щодо побудови нового дитячого садочка для дошкільнят нашого селища.
У зв’язку з браком коштів у місцевому та районному бюджетах самотужки побудувати новий дитячий садочок ми не в змозі. Знаючи Ваше особливе ставлення до освіти та виховання дітей та юнацтва, сприяння програмам щодо створення нових робочих місць (з відкриттям дитячої установи буде створено додаткові робочі місця, тим більше що на території смт Борова проживають безробітні випускники педвузів), просимо надати посильну допомогу, так як маємо надію, що саме за Вашої підтримки зможемо вирішити дане питання, яке турбує громаду протягом останніх років, оскільки на території смт Борова досі не охоплено дошкільною освітою більше трьохсот дітей. В нашому селищі є дві дошкільні установи, але вони переповнені вихованцями та черги на зарахування дитини до дитячого садка розписані на декілька років вперед. На даний час загальна кількість дитячого населення в смт Борова від 0 до 7 років складає 703 дитини, а дошкільним вихованням охоплені лише 180 дітей. Проблема відсутності нового дошкільного закладу є однією з найбільших проблем територіальної громади.
Тому питання відкриття дитячого садка потребує негайного вирішення.
Ми розуміємо усю складність нинішньої ситуації, та попри все маємо надію, що саме завдяки Вашій безпосередній підтримці та допомозі, мрії батьків та їх дітей здійсняться.
Ми були б щиро вдячні, якби Ви могли повідомити про своє рішення найближчим часом.
Дякуємо Вам за співпрацю та допомогу!

З повагою, жителі смт Борова.

..хтось може скаже, що таке питання не на разі, війна йде і все таке інше (в листі є це розуміння ситуації), але зауважимо про крайню необхідність закладу! займ на карту

Comments are closed.