архів. Борова. надлишок СО

..архів  коли палали ліси… це мапа вітрів, де серед іншої інформації про напрям руху та швидкості надається і концентрація СО, що є небезпечним для життя і вказує на загазованість. Також в значних маштабах ця червона пляма свіджчить про значні пожежі, що й продукують надлишок СО оксиду вуглецю (чадний газ).


..це загальна мапа. Житомирщина вкрита найбільше. Опис про ситуацію зі сторінки у фб:

Нашу щоденну рубрику “Доброго ранку” ми змушені перейменувати у “(не) доброго ранку”
Бо кожного ранку, відкриваючи статистику пожеж в екосистемах, стискається серце. Просто не хочеться думати про тисячі життів, які зникають у вогні. Єдина розрада, знову й знову – добрі слова небайдужих людей, яким разом з нами болить те, що відбувається.
Ось що пише користувачка ФБ Alina Bodnar (фото з її сторінки): “Житомирщина вчора… Спочатку ми плачемо за лісами Амазонії і Сибіру, а потім палимо свою Україну. Свої ліси, свої поля, своїх тварин, труїмо ядучим димом своїх земляків, наражаємо на небезпеку своїх пожежників…Іронія вся в тому, що спочатку ми знищуємо легені планети, а потім помираємо від вірусів, які знищують наші легені.
Люди, нащо ми заклали цю програму на самознищення?
Дякую рятівникам і пожежникам, які намагаються зупинити пожежі…”
Від себе додамо. Ситуація з лісовими пожежами на Житомирщині залишається складною, адже частина палаючих лісів розміщені в зоні радіаційного забруднення.
До гасіння вогню залучено авіацію. З вогнем борються майже 200 співробітників державної лісової охорони та рятувальників, близько 50 одиниць пожежної техніки.


..це наразі локальний показник на нашій місцевості

Оксид вуглецю – це безбарвний, без запаху газ, що утворюється за неповним згорянням палива. Автомобілі утворюють 95 % цього газу у містах. Ще одним джерелом СО є пожежі. Цей газ проникає через легені до кровоносних судин, де зв’язується з гемоглобіном, який постачає кисень клітинам. Отже, оксид вуглецю зменшує кількість кисню, який досягає органів та тканин. Особливо чутливі до СО люди, які страждають від серцевих та респіраторних захворювань (наприклад, ангіни). Високі концентрації СО призводять до порушення зору.

..тому подібні випадки вкрай небезпечні! взять займ онлайн

Comments are closed.