пожежа. цвинтар. 8.04.2020

.. 8.04.2020 на цвинтарі смт Борова трапилась пожежа. Суху траву і листя, старі могильні вінки, пластикові квіти, банки з під фарби і розчинників, балончики і тд. під час прибирання могилок зносять на край цвинтаря, кому де ближче. 

Викладають сміттєвий вал по периметру, що за певний період виростає значно. Додають свою “крихту” до смітника місцеві несуни, оперативно вичищаючі власні двори, і смітник цвинтаря прикрашають побутові речі. Періодично перед святами цей смітник вичищають, сміття вивозять на звалище у Фастів, і так до наступного наповнення.

..от саме цей смітник прийшов і підпалив якийсь літній чіловічок-піроман, який тинявся обабіч могилок і що хутко втік одягнувши маску у бік вулиці Крюковської, коли йому почали робити зауваження. Люди не знали чи ловити його, чи тушити пожежу, і це його врятувало…

..всі хто був в той момент на цвинтарі потрапили в димову завісу, що роздмухав вітер з того підпалу, і почали гасити чим могли стіну вогню. Згодом викликали пожежників, які незабарились, що загасили смітник і сухостій.

..подібне явище є “традицією” спалювання весняного сухостою для оновлення і очищення полів, але в наш час це – злочин, бо такі пожежі можуть призвести до фатальних наслідків.


..згарище микрозайм

Comments are closed.