архів. благоустрій. Реконструкція освітлення

13.07.2017 спільно з депутатом Київської обасної ради Волинцем Олександром Леонідовичем провели огляд по об’єкту “Реконструкція ліній вуличного освітлення по вулиці Пушкіна,Фастівська з живленням від ТП-215,ТП-205 та ТП-203 в смт.Борова Фастівського району Київської області”.Дякуючи Волинцю О.Л. за всебічне сприяння в виділенні коштів з обласного бюджету та за рахунок співфінансування з бюджету Борівської селищної ради (15%)найближчим часом планується реалізація данного проекту.
Загальна кошторисна вартість будівництва складає 1 302 764 тис.грн.
Хочу сказати,що за останні два роки Борівська селищна рада спільно з депутатом Київської обласної ради та депутатом Верховної Ради спромоглась отримати близько 10 млн. грн з державного та обласного бюджетів на реалізацію проектів,а саме “Реконструкція каналізаційних очисних споруд в смт. Борова” та “Реконструкція ліній вуличного освітлення по вулиці Пушкіна,Фастівська з живленням від ТП-215,ТП-205 та ТП-203 в смт.Борова Фастівського району Київської області”.
Гідна співпраця між представниками громади(депутатів та представників органу місцевого самоврядування) всіх рівнів!#молодакоманда

Comments are closed.