архів. бійці. “ялинки”. волонтери

..нещодавно був запит на ці інструменти від бійців, але виконати його тепер проблемно, і відсутність як металу, так і робочих рук, унеможливило виконання замовлення. Подібне нагадування можливо створить нові рішення – якщо раптом в кого є можливість..

архівне повідомлення від  

Наші спецзасоби для розмінування, що замовляються на місцевому підприємстві активістами ГО «Громадський актив селища Борова», і оплачено коштами мешканців смт.Борова, потроху потрапляють до своїх господарів – військовим з передової. Мотузка у комплекті, від львівського побратима, що їх виготовляє і надав безоплатно теж. Далі текст з першоджерела: За “ялинки” дякую друже Андрей Гладченко, за парафіновий пальник Макс Шеннон.
..решта тексту і фото звідси.

Дякую нашому постійному постачальнику приладів безпеки для наших найкращий у світі Andrey Gladchenko за “ялинки”, котрі рятують життя. Кому потрібно , звертайтесь, ця партія також безкоштовна. Наступна , якщо не знайдеться спонсор, може бути “коштовна”. Дякую, друже.


запит на «ялинки»

..»підшефні» наших колег-волонтерів повідомили про гострий попит на засоби розмінування і деактивації мін-перетяжок — «ялинки»»! Чимало їх вже було отримано і передано на передову в різні частини і різним людям, відгуки лише схвальні, потреба була постійна і намітився вже певний спад, але поновились запити і стрімко зріс попит… Ми маємо місцевих вмілих виробників цього предмета, тож передаємо їм запит на «ялинки», і чекаємо надходжень. На фото «ялинка» і колеги..
..з пропозиціями що-до допомоги у виготовленні та для передачі «ялинок» звертатись: 0506875170

ялинки в ПС
чергові «ялинки»
72-ка з ялинками..
кухарська сотня. обмін
..чергові передачі
..передано речі
скарби волонтерів
інструментарій розміновування. Подарунок.

..іноді ці наші засоби називають “кошечки“, тож фото з ними.

Comments are closed.