архів 17.07.2014. ремонт доріг.

..це архівне повідомлення за 17.07.2014, коли питання ремонту шляхів стало вкотре нагальним, що саме тоді було ініційовано збір коштів на дороги.., що поширився збір коштів на дороги 2, збір коштів на дороги 3, збір коштів на дороги 4, та дозволив зібрати необхідну сумму та наймати спецтранспорт для виконання ремонтих робіт. І тоді шляхи були у гіршому стані ніж тепер.. Є навіть ремонт дороги. відеозвіт.. з тої події.

..саме тоді тогочасні очільники бср і причетні ходили і посміювались над цим дійством, усіляко глузуючи над активістами, але як тільки наша робота закипіла, вони раптом різко змінили свій настрій і хутко розпочали своє ремонтування шляхів (ремонт доріг 22.07.2014!, ремонт доріг 22.07.2014! Фотозвіт..), щоб раптом не втратити ініціативу. Було таке..

..робота закіпіла одночасно з різних напрямків, щось робили самотужки активісти, організовано збирали кошти і винаймали техніку, щось робила тогочасна бср: ремонт доріг 26.07.2014
..як саме тоді виглядали шляхи? Десь так: вантажівка на Фастівській..,

..анонс події був, в назначений час авто з ремонтниками прибуло, згодом розпочали роботу. Невеличка затримка виникла у зв”зку з поломкою, але вона терміново полагодилась, і агрегат розпочав свою роботу. Видувались ямки від пилу-бруду ручним пристроєм-вітродуєм, а смола і відсів подавались автоматично-дистанційно у ямки в асфальті. Процес тривалий і досить цікавий, але засипано було чимало різних ям: від площі поруч вокзалу до церкви, від п”ятиповерхівки до мосту і далі до картини, згодом продовжили поруч школи і у бік переїзду.

..під час ремонтних робіт, волонтери організації «Громадський актив селища Борова» допомагали у зборах коштів, на потреби відновлювальних робіт з ремонту доріг. Лише менше третини автівок з трафіку, що пройшов мимо за 3 години роботи, проігнорували “карнавки”, а більше половини внесли хто скільки подужав: хто гривню, а хто двісті! Підсумок зборів: 2687 грн! Віддали борг, а решту долучили до нових зборів на продовження ремонту доріг..

..загалом, з громодських внесків, за ямковий ремонт віддано рівно 16000 грн!
..плануємо збирати далі, якщо зможемо, і ремонтувати решту шляхів нашого селища. Є ще вулиць багато, які його потребують…

..це гарний приклад роботи активістів на благоустрій селища, коли місцева влада з якихось причин не могла виконати своєчасно певні зобов’язання перед громадою, люди почали робити самі. А як наслідок, ненавмисне активізували адміністрацію селища, бо певно кошти були заплановані (а як потім робить по зробленому?)..
..тепер на цей час кошти в бср напевно є, з податкових надходжень, робляться відповідні погодження і замовляються  більш глобальні і коштовні роботи по реконтрукції чи ремонту шляхів селища.

..стосовно прозорості вартості робіт: нажаль раніше цю процедуру було важко відмоніторити, щоб своєчасно побачити кошторис і підрядників (що ймовірно створювало корупційні схеми), лише десь згодом і то не завжди. Тепер існує можливість переглядати Всі закупівлі замовника у мережі інтернет, щоб чітко знати вартість робіт і коло причетних. А вже контролювати якість в “полі” можуть всі.. Як зразок з архіву: ..ремот доріг 8.08.2014

добірка архівних повідомлень:

..ремот доріг 8.08.2014 

ремонт доріг 22.07.2014!

ремонт доріг 22.07.2014! Фотозвіт..

ремонт доріг 26.07.2014  займы на карту

Comments are closed.