ремонт дороги..

..анонс події був, в назначений час авто з ремонтниками прибуло, згодом розпочали роботу. Невеличка затримка виникла у зв”зку з поломкою, але вона терміново полагодилась, і агрегат розпочав свою роботу. Видувались ямки від пилу-бруду ручним пристроєм-вітродуєм, а смола і відсів подавались автоматично-дистанційно у ямки в асфальті. Процес тривалий і досить цікавий, але засипано було чимало різних ям: від площі поруч вокзалу до церкви, від п”ятиповерхівки до мосту і далі до картини, згодом продовжили поруч школи і у бік переїзду.

..під час ремонтних робіт, волонтери організації «Громадський актив селища Борова» допомагали у зборах коштів, на потреби відновлювальних робіт з ремонту доріг. Лише менше третини автівок з трафіку, що пройшов мимо за 3 години роботи, проігнорували “карнавки”, а більше половини внесли хто скільки подужав: хто гривню, а хто двісті! Підсумок зборів: 2687 грн! Віддали борг, а решту долучили до нових зборів на продовження ремонту доріг..

..загалом, з громодських внесків, за ямковий ремонт віддано рівно 16000 грн!
..плануємо збирати далі, якщо зможемо, і ремонтувати решту шляхів нашого селища. Є ще вулиць багато, які його потребують…

решта фото

взять займ онлайн

Comments are closed.