аптекарі "шуткують"..

..маємо таку проблему: захворіли ОРЗ, отримали рекомендації що-до ліків, пішли до аптеки, показали папірець, здивувались з кошторису, проплатили, отримали пігулки, викинули чек. Дома, в затишній атмосфері вирішили вжити ліки і…з п”яти запаяних відділів видобули лише одну! Переглянули все, прочитали уважніше написане на коробочці, знайшли відповідь: це ціна в 132,80 грн. і там саме одна пігулка, просто спаковано так “оригінально”. Вимушені були йти знову, бо прописаний курс у 5 шт., а однієї малувато.

..запитали в провізора ті самі ліки і..отримали другу коробку, де все те саме, але кількість 7 шт., а ціна 282,60 грн. І все це на одній пластинці!!! Перепитали стосовно можливої помилки чи в чому сенс, і згоди тут де шукати, бо логіка дивна виходить: папірець з “рецептом” на 5 пігулок є, кошторис за продемонстровані “п”ять” отримали і оплатили, на фініші – 1 шт. за 132,80 грн. а 7 шт. – 282,60 грн.
..хворі люди чи покупці в аптеці, це не завжди з високою концентрацією уваги і глибоким розумінням предмета придбання “профі”, а звичайні громадяни, що додвіряють у вирішенні питань в придбанні певних засобів саме провізору, бо він профі! А виходить що в людей іноді трапляються такі фрустрації, що прикро..

..мова йде про цей заклад. Випадково чи навмисно то сталось, то вже історія, але варто бути пильними, бо оголошення яке там вісить без подвійного змісту! займ на карту

Comments are closed.