анонс. зустріч з депутатом.

..схоже настав час нашим депутатам прислухатись до своїх виборців. Їх чемно запрошують прийти і відзвітуватись. Початок вже.. Все буде як вони люблять: у неформальній обстановці під відкритим небом..

..звісно що хтось зробить протокол зустрічі чи навіть відео, щоб зрозумілим було і решті все. Можливо не всі виборці зможуть (чи схочуть) мобілізуватись на таке і зробити подібне на своєму окрузі, тож тоді не дивуйтесь на наслідки і не вимагайте нічого…

..колись може по результатам зустрічі дійде черга і до “нашого” районного депутата, котрий сильно меценат і помічник, але слабкий як до основної своєї громадської посади. На цей час в нього жодного звіту за виконану роботу як районного депутата, жодного втіленного проекту районного маштабу, жодної демонстрації залученної інвестиції чи обласних програм. Як наш представник – він нуль. А гарні справи може робитиі людина без посади, то навіщо він там?.. (ця оцінка не пов’язана з його нічним візитом, і є моєю особистою думкою, яку я висловлював і раніше)

  заём

Comments are closed.