20.11.2018 пдслхн брва. чому?

..на “Підслухано Борова” йде цікавав полеміка, вибачте звірятка, де тваринок прирівняли до наших “опозиційних днпутатів”. Опис і скан нижче..ось тут чудове питання і гарна відповідь:

Оля Дубровская-мостовая Чому атовці не піднімуть депутатів?????чого ж навіть вони мовчать?

6

Надія Москаленко Мабуть тому ж , що і ми всі ” повозмущались” в інтернеті та й на тому й сіли.Якби кожен прийшов на ту сесію, та привів “за шкірки” зі своєї вулиці депутата та ще пару небайдужих то було б діло.А так поговорили- побалакали.

Керувати

Надія Москаленко Я так розумію,що до наступної сесії, потрібно підготуватись більш ретельно.Зібрати список небайдужих борівчан з кожної вулиці та з їхніми депутатами запланувати все ж ту явку .Можливо з підписами самих депутатів про згоду та активність.Бо якось воно все так неорганізовано…Звичайно повинно було б бути навпаки,щоби депутати то влаштовували! Та ситуація диктує інші правила.Давайте відгукуйтесь всі кому ” невсьоравно” вкажіть свою вулицю,депутата, та й будемо їх ” дьоргати” за все, що торчить.Якщо є можливість провести позачергову сесію то варто про те знати ,щоби планувати.Ми всі працюємо, а на сторінці з’ясувати все можна достатньо мобільно.Хто там ближче до Босого ,виясніть,коли наступна сесія.і будемо діяти.

займ онлайн без отказа

Comments are closed.